1. Dzisiaj Msze św. w naszym kościele według porządku niedzielnego.
  2. Poświęcone kadzidło i kredę można otrzymać po Mszy św. przy wyjściu z kościoła, a dobrowolne ofiary przeznaczymy na fundusz ministrantów.
  3. Wspólnota Małego Apostoła zaprasza na jasełka dzisiaj po Mszy św. o godz.11.
  4. Zgodnie ze zwyczajem dzisiaj odbędzie się świąteczne spotkanie zespołów działających w naszej parafii. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz.16, potem będzie opłatek, życzenia i braterska agapa. Tych, którzy już byli na Mszy św., zapraszamy na sam „opłatek” ok. g.17 do sali Świętych Aniołów. Oczekujemy na wszystkich należących do grup parafialnych: starszych, dorosłych, młodzież i dzieci.                              
  5. Msza św. z udziałem dzieci przygotowujących się do 1-ej Komunii św. i ich rodzin będzie jutro o godz.17.
  6. Spotkanie formacyjno - modlitewne Żywego Różańca będzie wyjątkowo w poniedziałek 8 stycznia po Mszy św. o godz.8, natomiast po Mszy św. wieczornej również w poniedziałek będzie spotkanie                  z rodzicami dzieci komunijnych.
  7. Od środy 10 stycznia wznawiamy katechezy dla dorosłych, które były wcześniej w naszej parafii. Katechezy będą głoszone po środowej nowennie i wieczornej Mszy św.
  8. Dziękujemy tym, którzy przyjęli kapłanów w swoim domu w ramach wizyt duszpasterskich: za możliwość bliższego poznania i modlitwę, za rozmowy i dobrowolne ofiary przeznaczone na inwestycje parafialne. Plan kolędy na najbliższy tydzień podamy jutro.