1. Dzisiaj w naszej parafii Uroczystości 1-ej Komunii świętej – odbędą się podczas Mszy świętych o g.9 i 11. Dlatego kościół górny jest przeznaczony na te uroczystości. Modlitwy za zmarłych będą także w dolnym kościele o godz.12. Natomiast Msze św. o godz.16 i 18 oraz nabożeństwo majowe o godz.17.15 będą już w kościele górnym
  2. Dzisiejsza uroczystość rozpoczyna Biały Tydzień. Dzieci z rodzinami przychodzą od jutra do piątku włącznie na Mszę św. o godz.17.30. Z tej racji pozostałych parafian zapraszamy na Msze święte wieczorne od jutra do piątku na g.18.30; potem nabożeństwo majowe.
  3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy ks. Kacpra będzie we wtorek 14 maja po nabożeństwie majowym czyli ok. godz.19.30.
  4. Spotkanie Straży Honorowej Niepokalanego Serca Maryi w sobotę o godz.8.30.
  5. W następną niedzielę 19 maja w naszej parafii uroczystość Rocznicy 1-ej Komunii św. podczas Mszy świętych o g.9.30 i 11. Wszystkie Msze święte będą w górnym kościele, a o godz.11 – w kościele dolnym dla dzieci przedszkolnych z rodzicami.
  6. Przed kościołem jest prasa katolicka. Zachęcamy do nabycia i lektury.