15 Niedziela Zwykła „C” – 14.07.2013 r.

1.Dziś o godz.17.15 – nabożeństwo różańcowe. Zapraszamy też na różaniec, który jest odmawiany codziennie o g.17-ej w kaplicy adoracji.

2.Msza św. za zmarłych polecanych w rocznych wypominkach – jutro,   w poniedziałek o godz.18 – z tej racji jutro wyjątkowo nie będzie nowenny do św. Józefa.

3.We wtorek, 16 lipca - liturgiczne wspomnienie NMP z Góry Karmel czyli Matki Bożej Szkaplerznej – wszystkich noszących szkaplerz zapraszamy jutro do udziału we Mszy św.

4.Przed kościołem prasa i książki katolickie: zachęcamy do nabycia i lektury.

5.Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy przypominamy o niedzielnej Mszy św. i codziennej modlitwie; wszystkim życzymy słońca orazi bezpiecznego wypoczynku.

 

14 Niedziela Zwykła „C” – 7.07.2013 r.

1.Z racji 1-ej niedzieli miesiąca dzisiaj o godz.17.15o Najświętszym Sakramencie – zapraszamy do wspólnego wielbienia Chrystusa Eucharystycznego.

2.Zapraszamy także na różaniec, który jest odmawiany w dni powszednie o godz.17-ej w kaplicy adoracji.

3.Dziś przed kościołem zbiórka ofiar na naszą parafialną Caritas, zwłaszcza na wyjazd naszych chorych do Brańszczyka na tzw. wczaso-rekolekcje.

4.Przed kościołem jest prasa katolicka. Zachęcamy do nabycia i lektury oraz do korzystania z biblioteki, gdyż wakacje to dobry czas na nadrobienie zaległości w lekturze.

5.Wszystkich, którzy udają się na urlopy prosimy, by były„wakacje   z Bogiem” – pamiętajmy o niedzielnej Mszy św. i codziennej modlitwie; wyjeżdżającym życzymy bezpiecznej podróży i dobrego odpoczynku.