k662izgv

Liczba odwiedzin:

Odsłon artykułów:
764806

Ogłoszenia parafialne

25 Niedziela zwykła "B" - 23.09.2018 r.

  1. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe dziś o godz.17.15.
  2. Skauci Europy czyli harcerze ze Stowarzyszenia Harcerstwa Katolickiego "Zawisza", działający przy naszej Parafii, zapraszają chętnych do wielkiej rodziny harcerskiej. Zapraszamy rodziców i chłopców w wieku od 9 lat oraz młodzież na spotkanie, które odbędzie się dzisiaj o godzinie 19:30 w sali Świętych Aniołów.
  3. Młodzież klas 1-ych szkół średnich kończąca przygotowanie do bierzmowania ma próbę liturgiczną w najbliższy wtorek 25 września o godz.19 w kościele - obecność obowiązkowa.
  4. W ubiegłą środę rozpoczął się nowy Kurs Przedmałżeński. Jeszcze tylkow  najbliższym tygodniu mozna do niego dolączyć. Spotkania narzeczonych są w sali św. Aniołów w środę o godz.19.
  5. Rozpoczynamy także nowy cykl przygotowania do sakramentu bierzmowania. W najbliższy piątek 28 września o godz.19 w kościele będzie spotkanie wszystkich uczniów klas 8 oraz 3-ch klas gimnazjalnych (dotyczy to także tej młodzieży, która uczęszcza do gimnazjów poza dzielnicą Ursus).
  6. Intencje Mszy świętych na rok 2019 będziemy przyjmować od najbliższej soboty 29 września w kancelarii parafialnej.
  7. Od następnej niedzieli 30 września będzie Msza św. o godz.11 w dolnym kościele dla przedszkolaków z rodzicami.
  8. 8.Przy wyjściu prasa katolicka. Polecamy tygodniki: „Niedziela, Gość Niedzielny, Nasz Dziennik, Idziemy” i inne pisma adresowane do dorosłych, do dzieci i do młodzieży. Czytajmy prasę katolicką, by poszerzyć wiedzę religijną i umocnić swoją wiarę.

Liturgia na dziś

Opoka.org.pl