1. Spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich – dziś o g.15.

2. Dziś w naszej parafii - Rejonowy Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie – początek o g.13.30 w sali św. Aniołów. Głównym punktem będzie Msza św. o g.16, podczas której kilka rodzin zostanie wprowadzonych do Kręgów Kościoła Domowego czyli rodzinnej gałęzi ruchu. Bardzo nam zależy na rozwoju wspólnot oazowych w naszej parafii – dlatego zapraszamy młodzież i młode małżeństwa.

3. Nabożeństwo różańcowe o g.17.15 będzie dziś w dolnym kościele.

4. Spotkanie Straży Najśw. Serca Pana Jezusa - w sobotę o godz.8.30.

5. Parafialny Klub Sportowy „Józef” zaprasza za tydzień na turniej tenisa stołowego o Grand Prix Ursusa – początek o g.14.

6. Zapraszamy na RORATY - od poniedziałku do soboty o g.6.45;   a pół godziny wcześniej – na Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

7. Przed kościołem można dzisiaj nabyć:

     a) książki i prasę katolicką

     b) wigilijne świece „Caritas”

    c) Siostry Pallotynki rozprowadzają poświęcone opłatki na stół wigilijny. Dziękujemy za ofiary składane za opłatki, które przeznaczymy na nowe inwestycje w parafii. Przypominamy, że parafia nikogo nie wysyła z opłatkami po domach. Pielęgnujmy nasz polski zwyczaj, że opłatki nabywa się w kościele.

    d) nasze bielanki wraz z rodzicami rozprowadzają sianko na stół wigilijny – uzyskane ofiary przeznaczą na wyjazd wakacyjny wspólnoty – Bóg zapłać za każdą złotówkę.

8. Wraz z Adwentem rozpoczynamy 3-letnie przygotowanie do Światowych Dni Młodzieży w r.2016. Każda parafia przygotuje zespół składający się z młodych ludzi, pragnących zaangażować się w to wielkie dzieło ewangelizacyjne. W naszej parafii także powstaje grupa młodzieży przygotowująca do tego wielkiego wydarzenia jakim będą Światowe Dni Młodzieży. Osoby, które chcą się zaangażowaćo kontakt z ks. Krzysztofem, który też będzie prowadził comiesięczne spotkania z wolontariuszami - pierwsze spotkanie będzie jutro 9 grudnia o g.19.00 w sali św.Jadwigi.

9. Spotkania kandydatów do bierzmowania z grupy ks. Krzysztofa i ks.Rafała będą we wtorek 10 grudnia po Mszy św. wieczornej ok. 18.45 w sali św. Jadwigi.

10. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Rzymu na kanonizację Jana Pawła II – prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub kancelarii.

11. Rekolekcje adwentowe rozpoczniemy w następną niedzielę 15 grudnia – o szczegółach powiemy za tydzień. Rekolekcje poprowadzi   Ks.bp Stanisław Stefanek z Łomży, długoletni duszpasterz rodzin, którego wielu z nas zna także z anteny Radia Maryja. Wszystkich prosimy o modlitwę w intencji Ks. Biskupa i o błogosławione owoce tych rekolekcji.Szczególną okazją do tej modlitwy będzie „Jerycho” czyli 7 dniowa adoracja trwająca dzień i noc w intencjach Kościoła i Ojczyzny; początek dzisiaj po Mszy św. o g.18 – zakończenie za tydzień; codziennie o godz.21 Apel Jasnogórski prowadzony przez kapłana.  Z kolei w środę 11 grudnia po Apelu - Msza św. w intencjach Kościoła i Ojczyzny. Zachęcamy gorąco do adoracji Przenajśw. Sakramentu przez cały tydzień także w nocy.