1. Dziękujemy Bogu za duchowe przeżycia podczas rekolekcji adwentowych, zwłaszcza za posługę Ks. Biskupa Stanisława Stefanka. Niech przeżyte rekolekcje owocują naszą wiernością Panu Jezusowi.

2. Przed nami ostatnie RORATY - zapraszamy serdecznie jutro i we wtorek na godz.6.45.

3. Już we wtorek - Wigilia Bożego Narodzenia. Msze św. będą tylko rano, czyli o godz.6.45; 7.30 i 8. Zachęcamy, by w Wigilię zachować naszą polską tradycję i nie spożywać pokarmów mięsnych (zresztą czeka nas obfita wieczerza wigilijna).

4. W Wigilijną noc zapraszamy na modlitwę różańcową o godz.23.15. Punktualnie o północy rozpocznie się uroczysta PASTERKA – pierwsza Msza św. o Narodzeniu Pańskim, na którą serdecznie wszystkich zapraszamy. Ofiary składane na tacę w czasie Pasterki są przeznaczone na Fundusz Obrony Życia.

5. W środę, czyli w pierwszym dniu świąt, jak zawsze po Pasterce - nie będzie Mszy św. o g.6.30, a pozostałe Msze św. jak w każdą niedzielę, także o godz.16.

6.Przed kościołem jeszcze dziś są:

    a) wigilijne świece „Caritas”.

    b) Siostry Pallotynki rozprowadzają poświęcone opłatki

    c) zachęcamy też do skorzystania z biblioteki parafialnej, a przed kościołem do zakupienia prasy katolickiej – książka i prasa to dobra lektura na czas świąt oraz na dni poświąteczne.