1. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe dzisiaj o godz.17.15.

2. Najbliższy wtorek będzie ostatnim dniem roku kalendarzowego. Zapraszamy na Mszę św. o godz.18, podczas której podziękujemy Panu Bogu za ten mijający czas; po Mszy św. - wystawienie Przenajświętszego Sakramentu i nabożeństwo przebłagalno - dziękczynne ze śpiewem hymnu „Ciebie Boga wysławiamy”. Zapraszamy do wspólnej modlitwy na koniec roku 2013.

3. W środę przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielkii zarazem 1-y dzień Roku Pańskiego 2014. Tradycyjnie po tzw. ”Sylwestrze” czyli 1-go stycznia nie będzie Mszy św. o godz.6.30,                 zaś kolejne Msze św. będą według porządku niedzielnego.

4. Duszpasterskie odwiedziny parafian zwane kolędąw czwartek 2 stycznia.

W najbliższych dniach chcielibyśmy odwiedzić:

            - czwartek 2 stycznia od godz.17: ul. Kolorowa nr 1; 3.

            - piątek 3 stycznia to 1-y piątek miesiąca

                                         – kolęda od godz.19: ul. Kolorowa nr 2; 4; 6.

            - sobota 4 stycznia – od godz.14:  ul. Kolorowa 5; 7.              

            - wtorek 7 stycznia od godz.17 :    ul. Kolorowa 8; 9.

            - środa 8 stycznia od godz.17:        ul. Kolorowa 10; 12; 14; 16.

                

Terminy wizyt są umieszczone w gablocie w kruchcie kościoła i na naszej stronie internetowej: www.swjozefa.pl.

Kolędę rozpoczynamy w sobotę o g.14, a w inne dni tygodnia o g.17. Prosimy parafian z wymienionych domów o pomoc w naklejaniu informacji o kolędzie – prosimy wejść po Mszy św. do zakrystii, by odebrać kartki, które następnie trzeba umieścić przy wejściu do domów oraz w windach. Przypominamy, że dobrowolne ofiary składane przy tej okazji chcemy przeznaczyć na wymianę pozostałych okien   w kościele – tych na tyłach kościoła czyli w obu zakrystiach i salach nad zakrystiami. Planujemy też remont kaplicy adoracji – m.in. będzie zmienione oświetlenie tak, by było więcej światła w dolnym kościele.

Na czas wizyty kapłana prosimy przygotować w domu stół, na nim krzyż, świece, wodę święconą i kropidło, Pismo św. i zeszyty do religii (gdy w domu są dzieci w wieku szkolnym). Jeśli to tylko możliwe, prosimy, by byli obecni wszyscy domownicy.