1. Dziękujemy Bogu za uroczystość odpustową. Prosimy, aby św. Józef nadal wypraszał potrzebne łaski naszej parafii i całemu Kościołowi.
  2. Zapraszamy na GORZKIE ŻALE z nauką pasyjną - dzisiaj o g.17.
  3. W środę 25 marca przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, a zarazem Dzień Świętości Życia. Z tej racji na nowo możemy podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. W naszym kościele uczynimy to w środę przed wieczorną Mszą św. czyli o g.17.40.
  4. W najbliższy piątek 27 marca – jak każdego roku po rekolekcjach - nabożeństwo Drogi Krzyżowej odprawimy na ulicach parafii. Nie będzie więc osobnego nabożeństwa z udziałem dzieci. Wspólna Droga Krzyżowa rozpocznie się o g.18.45 – przynosimy świece i krzyżyki. Zachęcamy wszystkich do udziału dorocznym pasyjnym nabożeństwie.
  5. Wyjazd młodzieży z księżmi i katechetami na Warszawski Dzień Młodych do kościoła Wszystkich Świętych w sobotę 28 marca – zbiórka młodzieży przed naszym kościołem o godz.9.50.
  6. Spotkanie formacyjno – modlitewne Żywego Różańca będzie w najbliższą sobotę 28 marca po Mszy św. o godz.8.
  7. Za tydzień – Niedziela Palmowa. Palmy będzie można także nabyć przed kościołem. Palmy te przygotowują rodzice i dzieci z naszej scholii „Józefowe Promyczki”, a dochód przeznaczą na letni wyjazd wspólnoty.
  8. Chorych parafian przed świętami księża odwiedzą w poniedziałek 30 marca od g.9. Osoby chore z rodziny można zgłaszać w kancelarii parafialnej.
  9. Ofiary składane na tacę w Niedzielę Palmową będą tradycyjnie przeznaczone na kwiaty oraz dekorację Ciemnicy i Grobu Pańskiego.
  10. 10. Rozpoczęte dziś REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE dla całej parafii trwać będą do środy włącznie. Dzisiaj kazania rekolekcyjne na Mszach św., zaś w poniedziałek, wtorek i środę:

- dorośli mają rekolekcje o g.9.30 lub o g.18-ej.

- osoby późno wracające z pracy lub uczelni o g.19.15.

            - chorzy - spotkanie rekolekcyjne w środę o g.9.30.

 Spowiedź św. będzie we wtorek i środę od g.16-ej. Bardzo prosimy w te dni korzystać i nie odkładać spowiedzi na ostatnie dni przed świętami. Gorąco zachęcamy do udziału w rekolekcjach.Prosimy tak zaplanować najbliższe dni, bynie ograniczać rekolekcjitylko do niedzieli.