1. Od ubiegłego roku Tydzień Miłosierdzia – zamiast, jak kiedyś we wrześniu – jest obchodzony od dzisiejszej Niedzieli Bożego Miłosierdzia do następnej. Planowany wcześniej u nas Dzień Chorych przeżyjemy jednak dopiero za miesiąc, a będzie on połączony z nawiedzeniem naszej parafii przez figurę św. Michała Archanioła. Niebawem poinformujemy o szczegółach tego nawiedzenia.
  2. Zapraszamy dziś na g.17.15 na nabożeństwo przed Najświętszym Sakramentem z Koronką i innymi modlitwami do Bożego Miłosierdzia.
  3. „Wy jesteście przyszłością świata” – to tytuł koncertu upamiętniającego 10-tą rocznicę śmierci św. Jana Pawła II. Koncert odbędzie się jutro  13 kwietnia o g.19 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury „Arsus” przy ul.Traktorzystów. Szczegóły są na plakacie przy wejściu do kościoła.
  4. Przypominamy, że korepetycje z matematyki, fizyki i chemii są bezpłatnie udzielane także w 2-im semestrze - zapraszamy uczniów wszystkich typów szkół we wtorki na g.18 do sali św. Faustyny.
  5. W najbliższą środę 15 kwietnia rozpocznie się nowy Kurs Przedmałżeński. Zapisy będą na 1-ym spotkaniu. Narzeczeni będą się spotykać w każdą środę o g.19 w budynku katechetycznym przy ulicy Sosnkowskiego 29 róg ulicy Drzymały.
  6. Za tydzień w naszym kościele będziemy gościć Misjonarzy ze Zgromadzenia Księży Kombonianów, którzy wygłoszą kazania  i zaproponują pamiątki, z których dochód przeznaczą na dzieła misyjne.
  7. Parafialny Klub Sportowy „Józef” zaprasza za tydzień na turniej tenisa stołowego o Grand Prix Ursusa.
  8. Kolejne Targi Wydawców Katolickich odbędą się a Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w dniach od 16 do 19 kwietnia czyli od czwartku do niedzieli. Szczegóły znajdziemy na plakacie przed kościołem.
  9. Przed kościołem – książki i prasa katolicka; zachęcamy do nabycia i lektury oraz do korzystania z naszej biblioteki.