1. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe dzisiaj o godz.17.15.
  2. Spotkanie Akcji Katolickiej w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
  3. W ubiegłą środę rozpoczął się nowy Kurs Przedmałżeński. Można do niego dołączyć tylko w tym tygodniu. Narzeczeni spotykają się w środę o g.19 w domu katechetycznym przy ul. Sosnkowskiego 29.
  4. W czwartek przypada Uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski. Msze św. będą o godz.6.30; 715; 8 i 18.
  5. Zbliża się czas egzaminów maturalnych. W myśl starożytnej maksymy „ora et labora” (módl się i pracuj) podejmujemy wspólną modlitwę. Zapraszamy maturzystów i inne osoby na tę modlitwę w najbliższy piątek 24 kwietnia na g.19 do dolnego kościoła.
  6. Spotkanie ministrantów i lektorów wraz z ich rodzicami na temat wyjazdu wakacyjnego w sobotę 25 kwietnia o g.10.
  7. Osoby już zaangażowane i pragnące się włączyć w przygotowanie Światowych Dni Młodzieży zapraszamy na spotkanie w sobotę   25 kwietnia po Mszy św. wieczornej do sali św. Jadwigi.
  8. Zapraszamy na spotkanie w ramach Rodzinnego Świętowania Niedzieli, które odbędzie się w następną niedzielę 26 kwietnia. Rozpoczynamy Mszą świętą o g.11 w dolnym kościele, następnie w sali św. Aniołów, wykład na temat „Miłość w małżeństwie. Tworzenie wspólnoty małżeńskiej”. Zapewniamy opiekę dla młodszych dzieci, a dla starszych kącik biblijny. Świętowanie kończymy wspólną agapą.
  9. Przed kościołem – książki i prasa katolicka; zachęcamy do nabycia    i lektury oraz do korzystania z naszej biblioteki.