1. Raz jeszcze uwielbiamy Pana Boga za czas łaski i mocy, który przeżyliśmy podczas nawiedzenia parafii przez figurę św.Michała Archanioła z Gargano. Niech te przeżycia trwają w nas, a św.Michał Archanioł niech nadal wspiera nas w codziennym zmaganiu ze złem.
  2. Zbiórka do puszek na pomoc potrzebującym – dziś przed kościołem.
  3. Nabożeństwo majowe dziś o g.17.15, a dni powszednie po Mszy św. wieczornej.
  4. Spotkanie Akcji Katolickiej jutro po nabożeństwie majowym, a dziś przed kościołem przedstawiciele Akcji Katolickiej zbierają intencje, ofiary i rozprowadzają medale pamiątkowe na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.
  5. W następną niedzielę, 24 maja podczas Mszy świętych o g.9 i 11  przeżyjemy 1-ą KOMUNIĘ ŚW. Tradycyjnie więc, za tydzień kościół górny będzie otwarty na te uroczystości, zaś Msze święte od g.6.30 do 12.30 będą w dolnym kościele. Prosimy parafian, którzy nie mają w rodzinie tego święta, by za tydzień przyszli na Msze św. do dolnego kościoła. Kościół   górny zostawiamy dla rodzin, których dzieci i wnuki   przystępują do 1-ej Komunii świętej.
  6. Ofiary składane na tacę za tydzień będą przeznaczone na pomoc       dla mieszkańców Nepalu dotkniętych trzęsieniem ziemi.
  7. Przypominamy, że w przyszłą niedzielę kończy się okres spowiedzi       i Komunii świętej wielkanocnej.
  8. Przed kościołem - prasa katolicka i książki - zachęcamy do nabycia i lektury. Zapraszamy też do biblioteki parafialnej.
  9. Trwa nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego, zaś w sobotę, tj. w Wigilię Uroczystości czuwanie modlitewne w dolnym kościele: początek o g.19.30, dalej adoracja, konferencja o Duchu Św. i Msza św. o godz.22. Zapraszamy wszystkich   do wspólnej modlitwy w Wigilię Zielonych Świąt.
  10. Zgodnie z zapowiedzią dzisiaj w naszej parafii odbędzie się kiermasz ciast, organizowany jak co roku przez młodzież z Ruchu Światło-Życie. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na inicjatywy podejmowane przez Oazę. W tym roku finansujemy wysyłkę bandaży do Kenii, gdyż artykuły medyczne są tam bardzo potrzebne. Zakupu ciast można dokonać w sali Świętych Aniołów po Mszach św. o godz.8; 9.30; 11 i 12.30. Zapraszamy serdecznie.