1. Nadal można zamawiać modlitwy za zmarłych zwane przypominkami. „Przypominki roczne” to modlitwa w niedziele, która rozpoczyna się w południe na Anioł Pański i wtedy sukcesywnie wyczytujemy zmarłych  rodzin, a każdego 15-go dnia miesiąca o g.18 jest Msza św. za tych zmarłych. „Przypominki” można zamawiać dzisiaj w kruchcie kościoła.
  2. Przypominamy, że dzisiejsza Msza św. o godz.12.30 będzie odprawiona na cmentarzu na Solipsach za naszych bliskich zmarłych zwłaszcza tych, którzy tam spoczywają. Po Mszy świętej procesja żałobna i możliwość poświęcenia nowych nagrobków. Nie będzie dzisiaj Mszy św. o g.16.
  3. Przypominki i różaniec za zmarłych – dzisiaj o godz.17.15.
  4. Jutro Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych czyli Dzień Zaduszny. Msze św. będą jak w dni powszednie oraz dodatkowa Msza św. o godz.9.30 za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
  5. Także jutro przypominki i różaniec za zmarłych o godz.17.15,  zaś o godz.18 jutro będzie Msza św. za wszystkich zmarłych polecanych w naszych przypominkach.
  6. Przypominamy, że od dzisiejszej uroczystości do 8 listopada włącznie codziennie można zyskać odpust zupełny dla jednej duszy cierpiącej w czyśćcu.
  7. Przez cały listopad różaniec z „przypominkami” za zmarłych codziennie o godz.17.15, z wyjątkiem 1-go piątku miesiąca.
  8. W tym tygodniu przypada:

   a/ 1-y czwartek miesiąca - po Mszy św. wieczornej Godzina Święta czyli czas modlitwy za kapłanów oraz o nowe powołania.

     b/ 1-y piątek - spowiedź rano od 6.30 i po południu od 16.30. Msza św. z udziałem dzieci o g.17.15, zaś po Mszy św. o g.18 adoracja Najświętszego Sakramentu do g. 21, którą prowadzi Straż Honorowa Niepokalanego Serca NMP. Ta adoracja wpisuje się w naszą oktawę tygodni, w której dziękujemy za nawiedzenie parafii przez Obraz Matki Bożej Jasnogórskiej.

                   c/ w najbliższą sobotę, czyli pierwszą w miesiącu o g.8 Msza św.  wotywna o Niepokalanym Sercu NMP, a potem spotkanie  formacyjno - modlitewne Żywego Różańca.