1. Jak zapowiadaliśmy, Stowarzyszenie Harcerstwa Katolickiego „Zawisza” organizuje dzisiaj w naszej parafii Bal Wszystkich Świętych. Początek to Msza św. o g.11, a po niej Korowód Świętych wokół kościoła z relikwiami i obrazami świętych, potem bal w sali Świętych Aniołów. Zapraszamy dzieci z rodzicami. Zachęcamy do przebrania się za ulubionego świętego. Biletem wstępu będą słodycze, owoce lub napoje, które przyniesiemy na wspólny posiłek.
  2. Zapraszamy do modlitwy za zmarłych. W naszym kościele „przypominki” z różańcem przez cały listopad codziennie o g.17.15.
  3. Dzisiaj, z racji 1-ej niedzieli miesiąca najpierw o g.17 będą Nieszpory Eucharystyczne, a po nich różaniec za zmarłych.
  4. Wszyscy kandydaci do bierzmowania czyli uczniowie 3-ich klas gimnazjalnych mają obowiązkowe spotkanie jutro, tj.w poniedziałek 7 listopada o godz.18.45 w kościele.
  5. W piątek 11 listopada przypada 98 rocz. odzyskania Niepodległości. Uroczystości patriotyczno - religijne rozpoczną się przy obelisku na ul.Cierlickiej o g.10.30; następnie o g.11 Msza św. w int. Ojczyzny,                 a po niej koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu chóru „Cantate Deo”.W piątek na mocy udzielonej dyspensy wolno będzie spożywać pokarmy mię
  6. Spotkanie Straży Hon. Najśw. Serca Pana Jezusa w sobotę o g.8.30.
  7. Biuro Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Torunia na 25-tą rocznicę powstania Radia. Wyjazd w sobotę 3 grudnia. Zapisy przed kościołem i biurze radia w poniedziałek i czwartek. Przed kościołem jest też prasa katolicka. Zachęcamy do nabycia i lektury.
  8. Zapraszamy do biblioteki parafialnej.
  9. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek dla osób potrzebujących naszej pomocy.
  10. 13 listopada podejmiemy kolejne „Jerycho modlitewne” czyli 7-dniową adorację trwającą dzień i noc: początek za tydzień po Mszy św. o godz.18; codziennie o godz.21 Apel Jasnogórski. Do modlitwy przed Najśw. Sakramentem także w nocy zapraszamy grupy parafialne według grafiku, który będzie umieszczony przy wejściu do kaplicy Adoracji.
  11. Natomiast już w czwartek 10 listopada rozpoczniemy nowennę przed Jubileuszowym Aktem Przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana. Nowenna będzie związana z Mszą św. o godz.8 i 18.