1. Różaniec z „przypominkami” za zmarłych codziennie o godz.17.15
  2. We wtorek, jak zawsze 15-go dnia miesiąca o godz.18 Msza św. za zmarłych polecanych w rocznych „przypominkach”.
  3. Msza św. z udziałem dzieci przygotowujących się do 1-ej Komunii św. i ich rodzin za tydzień o g.16.
  4. Są wolne miejsca na pielgrzymkę do Torunia w sobotę 3 grudnia na 25-ą rocznicę powstania Radia Maryja. Zapisy dziś przed kościołem i biurze radia w poniedziałek i czwartek.
  5. Kandydaci do bierzmowania czyli uczniowie 3-ich klas gimnazjalnych mają spotkania w grupach według następującego planu: 

- w poniedziałek - grupa ks. Rafała Urbiaka

- we wtorek - grupa ks. Mariusza

- w środe - grupa ks. proboszcza i ks. Rafała Dawidowicza. Każde spotkanie rozpoczyna się o g.18.45.

6. We wtorek włączyliśmy centralne ogrzewanie. Prosimy zamykać drzwi, by chronić ciepło w kościele.

7. „Rodzina Jednością” – to 20-ty Jubileuszowy Koncert, który odbędzie się w następną niedzielę o g.15 w Ośrodku Kultury „Arsus” przy ul.Traktorzystów. Celem koncertu jest umacnianie rodziny. Wstęp wolny, a dodatkowe informacje na plakacie przed kościołem.

8. Dzisiaj rozpoczynamy „Jerycho modlitewne” czyli 7-dniową adorację trwającą dzień i noc. Początek po Mszy św. o godz.18; codziennie o 21-ej Apel Jasnogórski. Do modlitwy przed Najświętszym Sakramentem także w nocy zapraszamy grupy parafialne według grafiku, który jest umieszczony przy wejściu do Kaplicy Adoracji.

9. Za tydzień, na zakończenie Roku Miłosierdzia podczas każdej Mszy świętej wypowiemy Akt przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana. Natomiast o godz.17 w naszym kościele będzie Koncert z okazji 1050-ej rocznicy Chrztu Polski w wykonaniu chóru UKSW i Kwintetu Puzonowego. Serdecznie zapraszamy.