1. Dzisiaj i do najbliższej środy włącznie o godz.17.15 różaniec z "przypominkami". Zapraszamy do wspolnej modlitwy za zmarłych.
  2. Rozpoczynamy ADWENT czyli czas przygotowania na Święta Bożego Narodzenia. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Maryi będą w dni powszednie o g.6.15. RORATY są od poniedziałku do soboty o godz.6.45; nie ma więc Mszy św. o godz.7. Kolejne Msze święte są  o godz.7.30; 8 i 18. Wszystkich zapraszamy na RORATY.
  3. Świece wigilijne „Caritas” oraz opłatki na stół wigilijny będzie można nabyć przed naszym kościołem od następnej niedzieli. Od jutra natomiast opłatki będą w kancelarii. Pielęgnujmy piękny polski zwyczaj, że opłatki nabywa się w kościele, bowiem w odróżnieniu od tych, które są sprzedawane w sklepach i na bazarach. Jak co roku przypominamy, że parafia nikogo nie wysyła, by roznosił opłatki po domach.
  4. Informacja dotycząca wizyt duszpasterskich: z uwagi na dłuższy  okres Bożego Narodzenia zwany też karnawałem, tradycyjną „kolędę” wśród parafian rozpoczniemy po świętach Bożego Narodzenia.
  5.  W tym tygodniu przypadają:

       a/ 1 czwartek miesiąca – po Mszy św. wieczornej Godzina Św.

       b/ 1 piątek – spowiedź rano od g.6.45 i po południu od g.16.30.

             Msza św. z udziałem dzieci o 17.15, a po Mszy św. o 18 adoracja

             Najśw. Sakramentu, którą prowadzi grupa Charyzmatyczna.

       c/ 1 sobota - o g.8 Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu Maryi,

             a po niej comiesięczne nabożeństwo i spotkanie formacyjno-

             modlitewne Żywego Różańca.