1. Msza św. z udziałem dzieci przygotowujących się do 1-ej Komunii św. dzisiaj o godz.17. W związku z tym nabożeństwo różańcowe będzie dzisiaj o godz.17.15 w kaplicy adoracji.
  2. Rekolekcje adwentowe, które rozpoczęliśmy trwać będą do wtorku włącznie. Dziś nauki podczas każdej Mszy św.; jutro i we wtorek nauki dla dorosłych o g.9.30 lub g.18, dla dzieci o g.17, a dla młodzieży i osób późno wracających z pracy czy uczelni o g.19.15. Spowiedź św. w poniedziałek i wtorek rano od godz.9 i po południu od godz.16.
  3. Spotkanie Wolontariuszy ŚDM czyli naszej młodzieży, która była zaangażowana w przygotowanie i przeżycie Światowych Dni Młodzieży będzie jutro po rekolekcjach tj. ok. godz.20. Zapraszamy serdecznie w imieniu Siostry Beaty, naszej nowej katechetki.
  4. Z posługą sakramentalną u chorych księża byli wczoraj i taka możliwość będzie jeszcze jutro po godz.10.30. Chorych z rodziny można zgłaszać jeszcze tylko dzisiaj w zakrystii po Mszy św.
  5. Módlmy się za naszego Ojca Rekolekcjonistę i o błogosławione owoce naszych adwentowych ćwiczeń. Przed świętami nie ma ważniejszej sprawy, jak to duchowe przygotowanie. Wszystkich serdecznie zachęcamy do udziału w rekolekcjach adwentowych.
  6. Roraty jutro i pojutrze będą bez udziału dzieci, gdyż dzieci przyjdą na rekolekcje na godz.17, natomiast od środy do soboty włącznie roraty będą o godz.6.45.
  7. Już w najbliższą sobotę - WIGILIA Bożego Narodzenia. Msze św. będą tylko rano, czyli o g.6.45; 7.30 i 8. Zachęcamy, by w Wigilię zachować polską tradycję i nie spożywać pokarmów mięsnych.
  8. W Wigilijną noc zapraszamy na modlitwę różańcową o godz.22.45, następnie o g.23.20 chór „Cantate Deo” będzie śpiewał kolędy, a o północy rozpocznie się PASTERKA czyli pierwsza Msza św. o Narodzeniu Pańskim, na którą serdecznie zapraszamy.
  9. W niedzielę, czyli w pierwszym dniu świąt - jak zawsze po Pasterce - nie będzie Mszy św. o g.6.30, a pozostałe Msze św. jak w każdą niedzielę, także o godz.16.
  10. Jeszcze dzisiaj przed kościołem są:

a) wigilijne świece "Caritas"

b) Siostry Pallotynki rozprowadzają poświęcone opłatki

c) bielanki proponują sianko na stół wigilijny.

d) zachęcamy do skorzystania z biblioteki parafialnej, przed kościołem do nabycia prasy katolickiej.