Uroczystość Narodzenia Pańskiego „A” - 25.12.2016 r.

  1. Kolejne Msze św. dzisiaj - jak w każdą niedzielę, także o godz.16.
  2. Jutro obchodzimy Święto Św. Szczepana, pierwszego męczennika – Msze św. według porządku niedzielnego. Jutrzejsza taca jest przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  3. W święta nie będzie nabożeństw popołudniowych – będzie natomiast adoracja Najświętszego Sakramentu w dolnym kościele do godz.18.

 Święto Świętego Szczepana - 26.12.2016 r.

  1. Kolejne Msze św. dzisiaj - jak w każdą niedzielę.
  2. W święta nie ma nabożeństw popołudniowych – będzie natomiast adoracja Najświętszego Sakramentu w dolnym kościele.
  3. Na drugi dzień świąt Narodzenia Pańskiego i na całą oktawę życzymy Bożego błogosławieństwa, radości i miłych spotkań w gronie rodziny.
  4. Święto Świętej Rodziny będzie obchodzone w piątek 30 grudnia.
  5. Najbliższa sobota będzie ostatnim dniem roku. Zapraszamy na Mszę św. wieczorną, w której będziemy dziękować Panu Bogu za ten mijający rok; po Mszy św. g.18 będzie wystawienie Przenajświętszego Sakramentu i nabożeństwo przebłagalno - dziękczynne ze śpiewem hymnu „Ciebie Boga wysławiamy”. Zapraszamy do wspólnej modlitwy na koniec roku 2016.
  6. W niedzielę zaś będziemy obchodzić Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i zarazem 1-y dzień Roku Pańskiego 2017. Tradycyjnie po tzw. ”Sylwestrze” czyli w niedzielę 1-go stycznia nie będzie Mszy św. o godz.6.30, zaś kolejne Msze św. będą według porządku niedzielnego.

Na święta Bożego Narodzenia prosimy przyjąć serdeczne życzenia  od Księdza Proboszcza i wszystkich Kapłanów:  życzymy serc zawsze otwartych na Słowo, które przychodzi do nas jako Król Wszechświata. Niech Chrystus będzie dla nas źródłem mocy, byśmy   w codziennym życiu bezgranicznie ufali Najlepszemu Ojcu i abyśmy potrafili spełniać wobec naszych bliźnich uczynki miłości. Prawdziwie Bożych Świąt Narodzenia Pańskiego: Wam wszystkim, Drodzy Parafianie, Goście i Przyjaciele Świętego Józefa.