1. Dziś rozpoczyna się 50 Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu, a od Środy Popielcowej tzw. kwartalne Dni Modlitw o ducha pokuty. Te intencje będziemy polecać już dziś na RÓŻAŃCU o godz.17.15.
  2. Wspólnota Charyzmatyczna ponownie zaprasza na wieczór ewangelizacyjny: „W namiocie króla Dawida”. Spotkanie będzie dzisiaj w sali św. Aniołów od g.16 do 18. Zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu z Bogiem w klimacie biblijnej zabawy: będą śpiewy, tańce, muzyka i potrawy biblijne. Będzie też promocja pisma pt.: „Skrawek nieba”.
  3. W tym tygodniu przypada ŚRODA POPIELCOWA czyli początek Wielkiego Postu. Przypominamy, że w środę obowiązuje post ścisły, co oznacza rezygnację z pokarmów mięsnych oraz ilościowe ograniczenie posiłków. W Popielec w naszym kościele Msze św. będą o godz.6.30; 7.15; 8; 9.30; 17; 18 i 19.15.            
  4. W tym tygodniu przypada:

a/ 1-y czwartek miesiąca – po wieczornej Mszy świętej – Godzina Św.

b/ 1-y piątek miesiąca - spowiedź od godz.6.30 i od 16.30.

       Po Mszy św. o g.18 – adoracja Najśw. Sakramentu do g.21, którą

       poprowadzi Straż Honorowa Najświętszego Serca Pana Jezusa.

           c/ w sobotę o g.8 Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu Maryi

                 i nabożeństwo 1-szo sobotnie, a po nim spotkanie formacyjno-

                 modlitewne Żywego Różańca.

5. W tym tygodniu będa pierwsze nabożenstwa Drogi Krzyzowej: z udziałem dzieci o godz. 17.15, zas dla dorosłych i młodzieży o godz. 18.45.

 6. W piątek przypada 10 roczn. nominacji Pasterza naszej Archidiecezji Ks. Kard. Kazimierza Nycza. Z tej racji podczas Mszy św. o godz.18 zaśpiewamy hymn „Ciebie Boga wysławiamy”. W sobotę przypada Święto Św. Kazimierza, królewicza, czyli imieniny m.in. Ks. Kardynała i oraz śp. ks. Kazimierza Szklarczyka i śp. ks. Kazimierza Peciaka. Msza święta w int. Ks. Kardynała będzie u nas środę o godz.17, zaś za zmarłych ks. proboszczów Msza św. w niedzielę 5 marca o g.18.

7. Ofiary składane na tacę za tydzień będą przeznaczone na Warszawskie Seminarium Duchowne.

8. Dziękujemy parafianom, którzy przyjęli kapłanów w ostatnich dniach w ramach kolędy: za wspólną modlitwę i życzliwość oraz za dobrowolne ofiary przeznaczone na inwestycje w parafii. Zgodnie z zapowiedzią przed nami ostatni etap wizyt duszpasterskich. W piątek 3 marca od g.19 chcemy odwiedzić parafian mieszkających przy ul. Spisaka - domy o numerach parzystych, zaś w sobotę 4 marca od godz. 14 ul. Spisaka – domy o numerach nieparzystych. Niektórzy parafianie nie mogli przyjąć księdza w wyznaczonym czasie, dlatego proponujemy wizytę w najbliższym tygodniu we wtorek lub czwartek. Kto chce przyjąć kapłana może to zgłosić w zakrystii lub w kancelarii osobiście lub telefonicznie /662-64-02/.