1. Msza św. z udziałem dzieci i ich rodzin przygotowujących się do 1-ej Komunii św. dzisiaj o godz.16.
 2. W Wielkim Poście chcemy rozważać mękę naszego Zbawiciela, dlatego gorąco zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: Gorzkie Żale dzisiaj o godz.17; Droga Krzyżowa w piątek z udziałem dzieci o g.17.15, zas dla dorosłych i mlodzieży o g.18.45.
 3. Wczoraj zakończyliśmy kolędę. Jeszcze raz dziękujemy parafianom, z którymi mogliśmy się spotykać, modlić, rozmawiać i bliżej poznać. Dziękujemy też za dobrowolne ofiary przeznaczone na inwestycje parafialne. Dziękujemy tym, którzy naklejali informacje o kolędzie – ta pomoc była bardzo przydatna. Bóg zapłać!
 4. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej będzie w najbliższy piątek 10 marca po nabożeństwie Drogi Krzyżowej czyli ok. godz.19.15 w sali św. Królowej Jadwigi. Zapraszamy przedstawicieli każdej grupy parafialnej.
 5. Spotkanie Straży Hon. Najśw. Serca Pana Jezusa w sobotę o g.8.30.
 6. Za tydzień niedziela zwana „Ad Gentes” czyli dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami - ofiary przeznaczymy na pomoc misjonarzom.
 7. W następną niedzielę podejmujemy kolejne „Jerycho modlitewne” czyli 7-dniową adorację w dzień i w nocy.
 8. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc dla osób potrzebujących naszej pomocy.
 9. Spotkanie      kandydatów do bierzmowania z grupy ks. Rafała Urbiaka jutro 6 marca o   godz.19 w sali św. Królowej Jadwigi. Ksiądz zaprasza także tych, którzy  już przyjęli bierzmowanie, a byli w jego grupie. Spotkanie dla kandydatów   z grupy ks. Mariusza we wtorek o godz.19.
 10. Już  od jutra do środy włącznie będą rekolekcje dla uczniów szkoły podst. nr 4.  Prosimy o      modlitwę w intencji uczniów i Ojca  Dariusza, paulina, naszego rekolekcjonisty. Prosimy rodziców lub dziadków  - jeśli to możliwe - by towarzyszyli dzieciom w drodze ze szkoły do kościoła i z powrotem.
 11. „Zerwany kłos” to tytuł filmu,  który warto obejrzeć. Będzie on wyświetlany w Kinie „Arsus” 8 i 9 marca      czyli w środę i czwartek o godz.17 – informacje na plakacie przed kościołem.
 12. W piątek 10 marca rozpoczniemy nowennę przed odpustem parafialnym. Nowennę będziemy      łączyć z Mszą św. o godz.8 i 18.