1. Od środy do piątku będą u nas kolejne rekolekcje, - teraz dla uczniów szkoły podst. nr 14. Ponownie prosimy o modlitwę w intencji uczniów i Ojca Dariusza paulina, naszego rekolekcjonisty. Prosimy rodziców lub dziadków - jeśli to możliwe - aby towarzyszyli dzieciom w drodze do kościoła i z powrotem.
  2. Spotkanie Straży Hon. Niepokalanego Serca NMP w sobotę o g.8.30.
  3. Przypominamy, że w naszej parafii spotyka się grupa AA czyli Anonimowi Alkoholicy. Spotkania są w każdą niedzielę w od g.18.30 do 20.30 w sali św. Królowej Jadwigi. Nałóg dotyka wielu osób żyjących w rodzinach lub samotnie. Chcemy im pomóc, dlatego zapraszamy osoby mające problem z nadużywaniem alkoholu i ich bliskich. Warto, zawłaszcza w Wielkim Poście pomóc sobie lub innym, nazwać problem po imieniu i z nim się zmierzyć.
  4. Podejmujemy kolejne „Jerycho modlitewne” czyli 7-dniową adorację trwającą dzień i noc - początek dziś po Mszy św. o g.18, zakończenie za tydzień; codziennie o g.21 Apel Jasnogórski. Będziemy szczególnie modlić się w intencjach parafii przed zbliżającym się Odpustem ku czci św. Józefa Oblubieńca NMP, ale także będziemy zawierzać naszą Ojczyznę i wszystkie trudne sprawy, a dla ich rozwiązania potrzebna jest moc Chrystusa Króla i wstawiennictwo Matki Bożej Królowej z Jasnej Góry. Zachęcamy poszczególne osoby i grupy parafialne do modlitwy przed Najświętszym Sakramentem także w nocy. Pomocą jest grafik umieszczony przy wejściu do kaplicy adoracji
  5. Z uwagi na to, iż 19-ty marca przypada za tydzień, czyli w 3-ą niedzielę Wielkiego Postu, kiedy to nie może być innych świąt, dlatego zgodnie z kalendarzem liturgicznym doroczny Odpust ku czci św. Józefa Oblubieńca NMP będzie obchodzony w poniedziałek  20-go marca. Główna Msza św. będzie o g.12.30; natomiast pozostałe Msze św. o g.6.30; 7.15; 8 i 18. SUMIE o g.12.30 będzie przewodniczył
  6. Młodzi parafianie - wolontariusze Światowych Dni Młodzieży z Siostrą Beatą zapraszają młodzież szkół średnich, studentów  i wszystkich „młodych duchem” na spotkania w każdy poniedziałek       o godz.19 w salce pod kościołem (wejście tak, jak do biblioteki). Wolontariusze proszą także parafian o napisanie swoich propozycji, czy sugestii, w jaki sposób młodzi mogą włączyć się w pomoc parafianom. Kartki z propozycjami można składać do pudełka ustawionego na końcu kościoła tuż za środkowym rzędem ławek.
  7.  Zapraszamy do rozważania Męki Pana Jezusa:

a/ Gorzkie Żale z nauką pasyjną dziś o godz.17.

          b/ Droga Krzyżowa w piątek: z udziałem dzieci o godz.17.15;

                                     zaś dla dorosłych i młodzieży o 18.45.