1. Dziś przed kościołem – jak zawsze w 3-ą niedzielę miesiąca – zbiórka do puszek na obiady w szkołach dla dzieci z biedniejszych rodzin.
  2. Spotkanie Akcji Katolickiej jutro o godz.19 w sali św. Ojca Pio.
  3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy ks.Mariusza we wtorek 20 marca o g.19 w sali św. Królowej Jadwigi. Ks.Mariusz zaprasza także kandydatów na ministrantów w sobotę 25 marca na g.10.30 oraz ministrantów na g.11.30.
  4. Msza św. z udziałem dzieci przygotowujących się do 1-ej Komunii św. i ich rodzin za tydzień o g.16.
  5. W sobotę 25 marca przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, a zarazem Dzień Świętości Życia. Msze św. będą o godz.6.30; 7.15; 8 i 18. W tym dniu warto na nowo podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. My uczynimy to w sobotę podczas Mszy św. czyli o g.8.
  6. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dzisiaj o g.17; Droga Krzyżowa w piątek z udziałem dzieci o g.17.15;    zaś dla dorosłych i młodzieży o g.18.45.
  7. W najbliższy piątek 24 marca po nabożeństwie Drogi Krzyżowej będzie jeszcze Adoracja KRZYŻA, na która zapraszamy wszystkich parafian w imieniu grupy Odnowa w Duchu Świętym.
  8. Zgodnie z tegorocznym kalendarzem liturgicznym nasz ODPUST ku czci św. Józefa Oblubieńca NMP obchodzimy jutro czyli 20-go marca. Główna Msza św. będzie o g.12.30; pozostałe SUMIE odpustowej o godz.12.30 będzie przewodniczył ks. bp Michał Janocha w koncelebrze z księżmi proboszczami naszego dekanatu. 

Druga Msza św. odpustowa dla osób wracających z pracy czy szkoły będzie o g.18, a kazanie wygłosi ks.Krzysztof Stosur, nasz dawny wikariusz. Intencje zbiorowe zarówno na Msze święte o g.12.30, jak  i o g.18 można składać do puszki pod obrazem św. Józefa i w kancelarii. Część kartek odczytamy na południowej Mszy św., a drugą na wieczornej. Pragniemy, by odpust był świętem całej parafii. Serdecznie zapraszamy do udziału.