1. Zgodnie z zapowiedzią dzisiaj przeżyjemy doroczny DZIEŃ CHORYCH: o godz.15.15 będzie modlitwa i okazja do spowiedzi, zaś o godz.16 Msza św. za osoby chore i starsze z namaszczeniem olejem chorych oraz nabożeństwo eucharystyczne z błogosław-wieństwem lourdzkim. Prosimy o pomoc w dowiezieniu lub dopro-wadzeniu chorych z rodziny lub sąsiedztwa do kościoła na g.15.15 i zapraszamy do wspólnej modlitwy z nimi.
  2. Nabożeństwo różańcowe również w intencjach ludzi chorych będzie dziś w kaplicy adoracji o godz.17.15. Różaniec poprowadzą osoby ze wspólnot różańcowych.
  3. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Maryi w dni powszednie o godz.6, a w niedziele o godz.7.30.
  4. W środę 3 maja przypada Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski  i 226 rocznica Konstytucji.Początek uroczystości religijno-patriotycznych o g.10.30 przy obelisku na ul.Cierlickiej, potem o g.11 będzie Msza św. w intencjach naszej Ojczyzny, a po niej Koncert okolicznościowy. Pamiętajmy, by na 3-ciego Maja wywiesić biało - czerwone flagi. W środę nie będzie Mszy św. o godz.16, zaś pozostałe Msze św. według porządku niedzielnego.
  5. Ofiary składane na tacę w następną niedzielę będą przeznaczone  na Warszawskie Seminarium Duchowne.
  6. W 1-y piątek i 1-ą sobotę księża odwiedzą chorych parafian w domach.
  7. W tym tygodniu przypada:

a/ 1-y czwartek miesiąca – po wieczornej Mszy św. Godzina Św., czas modlitwy za kapłanów i o nowe powołania do służby Bożej.                      

b/ 1-y piątek - spowiedź od g.6.30 i od 16.30. O godz.17.15 Msza św. z udziałem dzieci, zaś po Mszy św. o godz.18 – adoracja Najśw. Sakramentu, którą prowadzi Straż Honorowa Niepokalanego Serca NMP Maryi.                                                                                                                   

c/ w sobotę o g.8 Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu Maryi  i kolejne nabożeństwo 1-szo sobotnie, a po nim spotkanie formacyjno - modlitewne Żywego Różańca.