1. Msza św. z udziałem dzieci i ich rodzin przygotowujących się do 1-ej Komunii św. dzisiaj o godz.17.
  2. Z tej racji nabożeństwo majowe o g.17.15 będzie dzisiaj w dolnym kościele. W dni powszednie nabożeństwa są po Mszy św. wieczornej. Dziś, w niedzielę Dobrego Pasterza, rozpoczyna się czas szczególnej modlitwy o powołania do służby Bożej. Intencje te będziemy polecać podczas Mszy św. i nabożeństw majowych.
  3. Jutro uroczystość św. Stanisława, bpa i męczennika, głównego Patrona Polski. Msze św. będą o godz.6.30; 7.15; 8 i 18.          
  4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy ks. Rafała Urbiaka jutro o g.18.45 w sali św. Królowej Jadwigi. Ks.Rafał zaprasza i tych, którzy już byli bierzmowani, a przygotowywali się w jego grupach.
  5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy ks.Mariusza we wtorek 9 maja o godz.19 w sali św. Królowej Jadwigi.
  6. Duszpasterstwo Niemających Czasu „Terra Fertilis” zaprasza na spotkanie formacyjno-modlitewne w środę 10 maja o godz.20 w sali Św. Aniołów.
  7. W najbliższą sobotę 13 maja w Sanktuarium na Niedźwiadku główne uroczystości 100-lecia objawień Matki Bożej w Fatimie. Uroczysta Msza św. z procesją fatimska rozpocznie się o g.17. Zachęcamy gorąco do udziału.
  8. Przed kościołem jest prasa katolicka. Zachęcamy do nabycia i lektury.
  9. W tym roku także udamy się na Jasną Górę z pielgrzymką, która będzie połączona z nocnym czuwaniem modlitewnym: wyjazd  we wtorek 30 maja o g.15.30, powrót w środę rano. Zachęcamy do udziału. Będzie to kolejny akcent Jubileuszu 75-lecia naszej parafii. Zapraszamy wszystkich, takżę tych, którzy nigdy nie doświadczyli całonocnej modlitwy. Zapisy przed kościołem (koszt 50 zł).
  10. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc dla osób potrzebujących naszej pomocy.
  11. Dzisiaj w naszej parafii kiermasz ciast, który - jak co roku – organizuje młodzież z Ruchu Światło-Życie. Dochód będzie przeznaczony na rekolekcje młodzieży w czasie wakacji. Ciasta i świeże gofry można nabyć w sali Świętych Aniołów po Mszach św. o g.8; 9.30; 11 i 12.30.