1. Zapraszamy na nabożeństwo majowe dzisiaj o g.17.15, a w  dni powszednie po Mszy św. wieczornej.
  2. Spotkanie Akcji Katolickiej w poniedziałek o g.19 w sali św. Ojca Pio.
  3. We wtorek przypada uroczystość św. Andrzeja Boboli, patrona Polski  i Metropolii Warszawskiej. Msze św. według porządku powszedniego.
  4. Spotkanie ministrantów oraz ich rodziców w sprawie wakacyjnego obozu będzie we wtorek o godz.19 w sali świętych Aniołów.
  5. Spotkanie Straży Honorowej Niepokalanego Serca Maryi w sobotę 20 maja po Mszy św. o godz.8.
  6. W następną niedzielę 21 maja w naszej parafii przeżyjemy dwie uroczystości: najpierw o godz.9 będzie 1-a Komunia św., a o godz.11 Rocznica 1-ej Komunii św. Z tej racji Msze św. od godz.6.30 i kolejne będą w dolnym kościele, a potem już w kościele górnym. Prosimy o modlitwę w intencjach dzieci i rodzin przeżywających uroczystości Komunii św.
  7. Są jeszcze wolne miejsca w trzecim autokarze na pielgrzymkę na Jasną Górę połączoną z nocnym czuwaniem modlitewnym: wyjazd we wtorek 30 maja o g.15.30, powrót w środę rano. Zachęcamy do udziału. Będzie to kolejny akcent Jubileuszu 75-lecia naszej parafii.
  8. W związku z Jubileuszem pragniemy zorganizować Festyn Parafialny w Parku Czechowickim w niedzielę 4 czerwca. Zapraszamy osoby z grup parafialnych oraz innych parafian, chcących włączyć się w organizację jubileuszowego festynu. Spotkanie w tej sprawie będzie w najbliższy piątek 19 maja po nabożeństwie majowym w sali św.Królowej Jadwigi
  9. Przed kościołem – książki i prasa katolicka. Zachęcamy do nabycia  i lektury oraz do korzystania z naszej biblioteki.