1. Dzisiaj w naszej parafii podczas Mszy św. o godz.9 Uroczystość 1-ej Komunii św., a o godz.11 – Rocznica. Dlatego kościół górny jest przygotowany na te uroczystości. Msze św. o g.16 i 18 oraz nabożeństwo majowe o g.17.15 będą już w kościele górnym.
 2. Dzisiejsza uroczystość rozpoczyna Biały Tydzień. Dzieci z rodzinami przychodzą od poniedziałku do piątku włącznie na Mszę św. o g.18.
 3. W związku z Białym Tygodniem nabożeństwa majowe będą od poniedziałku do piątku o godz.17.30.
 4. Od jutra do środy włącznie trwać będą tzw. Kwartalne Dni Modlitw  o dobre urodzaje i błogosławieństwo w pracy. Intencje te włączymy także do nabożeństw majowych.
 5. Spotkanie Akcji Katolickiej w poniedziałek o g.19 w sali św. Ojca Pio.
 6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy ks. Mariusza we wtorek 23 maja o godz.19 w sali św. Królowej Jadwigi.
 7. W piątek rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Św., a za tydzień uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
 8. W następną niedzielę 28 maja będą dwie uroczystości I Komunii św.: pierwsza grupa o g.9, a druga o g.11. Msze św. od g.6.30 do 12.30 będą w dolnym kościele.
 9. Przed kościołem jest prasa katolicka. Zachęcamy do nabycia i lektury oraz do korzystania biblioteki.
 10. Są jeszcze wolne miejsca w 3-im autokarze na pielgrzymkę na Jasną Górę połączoną z nocnym czuwaniem modlitewnym: wyjazd we wtorek 30 maja o g.15.30, powrót w środę rano. Zachęcamy do udziału. Będzie to kolejny akcent Jubileuszu 75-lecia naszej parafii. Zapisy przed kościołem i biurze Radia Maryja.
 11. W związku z Jubileuszem organizujemy Festyn Parafialny w Parku Czechowickim w niedzielę 4 czerwca. Zapraszamy osoby zarówno z grup parafialny oraz innych parafian, chcących pomóc w organizacji festynu. Chcemy też przygotować słodki stół, dlatego zwracamy się do naszych parafianek z prośbą o przygotowanie ciast. Osoby które zechcą przynieść swoje wypieki, prosimy, aby tę chęć zgłaszały  w zakrystii lub kancelarii. Kolejne spotkanie w sprawie festynu będzie w najbliższy piątek 26 maja po nabożeństwie majowym.
 12. W piątek 26 maja przypada piękny Dzień Matki - będziemy modlić się za wszystkie Mamy zwłaszcza podczas Mszy św. o godz.18.