1. Jeszcze raz dziękujemy Bogu za piękną uroczystość Bożego Ciała, a wszystkim parafianom za świadectwo wiary ukazane licznym i godnym udziałem w procesji. Dziękujemy tym, którzy przygotowali ołtarze, chórowi, pracownikom parafii, bielankom, ministrantom, asyście kościelnej oraz każdej grupie parafialnej.
  2. W trwającej oktawie Bożego Ciała w naszym kościele codziennie nabożeństwo eucharystyczne z procesją wokół kościoła. Wszystkich parafian, w tym asystę, bielanki, ministrantów i każdą wspólnotę zapraszamy do codziennego wielbienia Jezusa Eucharystycznego – dzisiaj o g. 17.15, a dni powszednie po Mszy św. o godz.18.
  3. Uroczyste zakończenie oktawy Bożego Ciała w czwartek 22 czerwca. Ten dzień będzie miał też wydźwięk jubileuszowy. Uczyniliśmy to już w Kaliszu w sanktuarium św. Józefa, potem na Jasnej Górze wobec naszej Matki i Królowej Polski, a teraz chcemy podziękować za Żywą  i Prawdziwą Obecność Pana Jezusa w Przenajświętszym Sakramencie w 75-letniej historii naszej parafii. Właśnie z tej okazji w najbliższy czwartek Mszę św. o g.18 będzie sprawował Ks. Kazimierz Kard. Nycz. Po Mszy św. będzie ostatnia procesja, poświęcenie wianków i… niespodzianka. Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania. Przyjdźcie jak najliczniej…
  4. W piątek 23 czerwca przypada Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa. Msze św. będą o g.6.30; 7.15; 8 i 18. Z racji uroczystości wolno będzie w najbliższy piątek spożywać pokarmy mięsne.W piątek będziemy się też modlić w intencjach wszystkich Ojców w dniu ich święta.
  5. Dzisiaj, w ostatnią niedzielę przed wakacjami – zgodnie z naszą tradycją - będzie poświęcenie pojazdów. Przed wyruszeniem na urlopy będziemy prosili Pana Boga o Jego błogosławieństwo. Pojazdy poświęcimy dziś po Mszy św. o godz.12.30. Serdecznie zapraszamy właścicieli samochodów, motocykli i rowerów.
  6. Przed kościołem do prasa katolicka. Zapraszamy na kolejną pielgrzymkę na Jasną Górę z racji 26-ej rocznicy powstania Radia Maryja - wyjazd w niedzielę 9 lipca. Zapisy przed kościołem i w biurze radia w poniedziałek i czwartek.
  7. Dzisiaj po raz ostatni przed wakacjami będzie Msze św. o godz.16 – wrócimy do niej w połowie września.