1.  Nabożeństwo różańcowe w dolnym kościele dzisiaj o godz.17.15.
  2. We wtorek, 1-go sierpnia przypada 73 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. W naszym kościele uroczysta Msza św. za poległych w obronie Stolicy. W Godzinie „W” czyli o 17-ej będzie spotkanie przy obelisku na ul. Cierlickiej. Zapraszamy na Mszę św. o godz.18,       a potem na śpiew piosenek powstańczych w Parku Czechowickim.
  3. W sobotę z Warszawy na Jasną Górę wyruszy Piesza Pielgrzymka Akademicka, a w niedzielę tradycyjna Pielgrzymka Paulińska. W pielgrzymce idzie ks. Mariusz i nasi parafianie, dlatego zgodnie ze zwyczajem, będziemy duchowo łączyć się z pielgrzymami w procesji różańcowej wokół kościoła od niedzieli codziennie o godz.17.15. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. W niedzielę 6 sierpnia będziemy obchodzić Święto Przemienienia Pańskiego. Kazania będzie głosił nasz Gość - Misjonarz Ks. Marian. Ofiary składane za tydzień na tacę przeznaczymy na pomoc dla Jego pracy misyjnej w Papui Nowej Gwinei.
  5. Przy ołtarzu Matki Bożej Nieustającej Pomocy jest wyłożona Parafialna Księga Trzeźwości, do której można wpisać postanowienia abstynencji na sierpień lub na dłuższy czas.
  6. Biuro Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Lichenia. Wyjazd w sobotę 19 sierpnia. Zapisy przed kościołem i biurze radia w poniedziałek i czwartek.
  7. Przed kościołem prasa katolicka. Zachęcamy do nabycia i lektury.Zapraszamy też do biblioteki parafialnej po dobrą książkę.
  8. Wszystkim wyjeżdżającym teraz na urlopy życzymy słońca i dobrego wypoczynku. Przypominamy też o modlitwie i niedzielnej Mszy św.
  9.  W tym tygodniu przypada:

     a/ 1-y czwartek miesiąca – po wieczornej Mszy św. Godzina Św.-

            czas modlitwy za kapłanów i o nowe powołania.

     b/ 1-y piątek - spowiedź od g.7 i 17. Po Mszy św. o g.18 adoracja

           Najśw. Sakramentu do 21-ej, którą prowadzi Straż Honorowa

           Niepokalanego Serca Maryi.

     c/ 1 sobota – o godz.8 Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi.