1. Z racji 1-ej niedzieli miesiąca Nieszpory o Najświętszym Sakramencie będą dzisiaj o godz.17.30.
  2. Już jutro nowy rok szkolny - Msza św. dla uczniów o godz.8.
  3. Po wakacjach wznawiamy spotkania w grupach parafialnych i jak zawsze nowy rok pracy rozpoczniemy Mszą świętą dla wszystkich wspólnot właśnie w piątek 8-go września: zapraszamy dzieci, dorosłych i młodzież na godz.18. W piątek przypada Święto Narodzenia NMP czyli Matki Bożej Siewnej. Zachęcamy uczniów wszystkich typów szkół, by rozpoczęli naukę od spowiedzi i Komunii św. Zwracamy się z gorącą prośbą do rodziców, by dopilnowali tej ważnej sprawy. Spowiedź w piątek będzie od 17.30.
  4. Serdecznie zapraszamy wszystkich należących do zespołów parafialnych na piątkową wieczorną Mszę świętą. Poszczególne zespoły spotykają się jak w ub. roku, np. Grupa Charyzmatyczna jutro o g.19; Oaza w piątek o g.19, Straż Honorowa Serca Pana Jezusa w sobotę o g.8.30; za tydzień 10 września o g.10 spotkanie Bielanek z S.Jadwigą; zaś S.Paulina zaprasza na spotkanie scholi „Józefowe Promyczki” we wtorek 5 września o g.17 i w niedzielę o g.10. Osoby należące do innych grup prosimy o kontakt z opiekunami. Zachęcamy do obecności na spotkaniach i do zaangażowania w prace swojej grupy.
  5. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych najmłodszych uczniów odbędzie się w niedzielę 10 września podczas Mszy św. o g.11.
  6. W tym tygodniu przypada 1-y czwartek miesiąca - po Mszy św. wieczornej Godzina Święta czyli czas modlitwy za kapłanów oraz o nowe powołania.
  7. Zapraszamy do korzystania z biblioteki parafialnej, a przy wyjściu polecamy prasę katolicką.
  8. Jest jeszcze kilka miejsc na 4-dniową pielgrzymkę na Dolny Śląsk i do Pragi czeskiej od 26-go do 29-go września. Ważne miejsca to Krzeszów z Bazyliką Matki Bożej Łaskawej i kościołem św. Józefa, a to wszystko w ramach Jubileuszu 75-lecia parafii i 25-lecia konsekracji kościoła. Kolejne spotkanie będzie w środę o g.19 w sali św. Jadwigi. Prosimy też o wpłatę zaliczki w wysokości 300 zł.
  9. Spotkanie młodzieży klas 1-ych szkół średnich, która przygotowuje się do bierzmowania będzie w piątek 15 września o g.19 w kościele. Natomiast poszczególne grupy kandydatów do bierzmowania mają spotkania w swoich grupach w najbliższym tygodniu o godz.19:

a/ grupa ks. Rafała Urbiaka – jutro czyli w poniedziałek

b/ grupa ks. Mariusza – we wtorek

c/ grupa ks. Pawła – w środę

d/ grupa ks. Rafała Dawidowicza czyli obecnie ks. Marka – w piątek

e/ grupa p.Beaty - w następny poniedziałek. Wszystkich prosimy o obecność, bo zbliża się termin bierzmowania.