1. W związku z kończącym się w Warszawie Narodowym Kongresem Trzeźwości zapraszamy dzisiaj na godz.17.15 na nabożeństwo przed Najświętszym Sakramentem, aby wynagradzać za grzechy pijaństwa  i prosić o trzeźwość narodu.
  2. W ubiegłą środę rozpoczął się nowy Kurs Przedmałżeński. Jeszcze w tym tygodniu można do niego dolączyć : środa, godz.19, sala świętych Aniołów.
  3. Kandydaci do bierzmowania z grupy ks. Pawła mają spotkanie w środę po Mszy św. godz.18, a z grupy ks. Marka w piątek po Mszy św. o godz.18. Obecność kandydatów obowiązkowa, gdyż zbliża się uroczystość bierzmowania
  4. Duszpasterstwo Niemających Czasu „Terra Fertilis” zaprasza na spotkanie formacyjne w czwartek            28 września o godz.20 w sali Św. Królowej Jadwigi.
  5. Rozpoczynamy także nowy cykl przygotowania do sakramentu bierzmowania. W najbliższy piątek 29 września o godz.19 w kościele będzie spotkanie wszystkich uczniów 3-ch klas gimnazjalnych (dotyczy to także tej młodzieży, która uczęszcza do gimnazjów poza dzielnicą Ursus).
  6. Intencje Mszy świętych na rok 2018 będziemy przyjmować od najbliższej soboty 30 września w kancelarii parafialnej.
  7. Rozpoczynamy „Jerycho modlitewne” czyli 7-dniową adorację trwającą dzień i noc. Początek dzisiaj po Mszy św. o godz.18; codziennie o godz. 21-ej Apel Jasnogórski. Szczególnie będziemy się modlić o dobre przygotowanie i owocne przeżycie Misji Świętych oraz o zgodę narodową w naszej Ojczyźnie. Do modlitwy przed Najśw. Sakramentem również w nocy zapraszamy grupy parafialne zgodnie               z grafikiem, który jest umieszczony przy wejściu do Kaplicy Adoracji.