1. Rozpoczęliśmy październik – miesiąc różańcowy. W naszym kościele RÓŻANIEC dla dorosłych i młodzieży w dni powszednie będzie po Mszy św. o g.18, zaś różaniec z udziałem dzieci o g.17.15. Dzisiaj różaniec o g.17.15. Zachęcamy do wspólnej modlitwy na różańcu.
  2. Młodzież klas 1-ych szkół średnich kończąca przygotowanie do bierzmowania ma próby liturgiczne we wtorek i piątek czyli 3 i 6 października. Obecność wszystkich kandydatów obowiązkowa.
  3. Jutro w naszej parafii rozpoczynają się Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym tzw. REO, które będą trwać do 4 grudnia włącznie; spotkania w każdy poniedziałek o g.19 w dolnym kościele. Zapraszamy serdecznie! Przyjdź: Pozwól się odnaleźć Miłości.
  4. Z kolei w sobotę 7 października w naszej parafii Dzień Jedności grup Odnowy w Duchu Świętym z całej Archidiecezji Warszawskiej; początek o g.9.30, zakończenie ok. g.17. Szczegóły przed kościołem.
  5. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej będzie w najbliższą środę 4 października po Mszy św. wieczornej i różańcu. Tematem spotkania będą Misje święte i przygotowanie transmisji TV TRWAM   i Radia Maryja. Zapraszamy liderów każdej grupy parafialnej oraz tych parafian, którzy chcieliby włączyć się w te przygotowania.
  6. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek dla osób potrzebujących naszej pomocy.
  7. Zachęcamy do korzystania z biblioteki parafialnej, a przed kościołem do nabywania prasy katolickiej. Dzisiaj jest też kolejny numer pisma parafialnego „Skrawek nieba”.
  8.  W najbliższym tygodniu przypadają:

     a/ 1-y czwartek miesiąca - po Mszy św. wieczornej Godzina Św.

           czyli czas modlitwy za kapłanów oraz o nowe powołania.

     b/ 1-y piątek - spowiedź rano od g.6.30 i po południu od g.16.30.

           Msza św. z udziałem dzieci o g.17.15, zaś po Mszy św. o g.18

          adoracja Najśw. Sakramentu do godz.21, którą poprowadzi

           Odnowa w Duchu Świętym.

                 c/ 1-a sobota - o g.8 Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu

                     Maryi i nabożeństwo pierwszo-sobotnie z adoracją, a po nim

                      spotkanie formacyjno - modlitewne Żywego Różańca.