1. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj o godz.16 Msza św. z udziałem dzieci  i ich rodzin przygotowujących się do 1-ej Komunii św.
  2. Dzisiaj przypada Dzień Dziecka Utraconego.Na cmentarzu mamy tzw. „Grób pod Aniołkiem”, w którym złożono ciała dzieci zmarłych wskutek naturalnych poronień. Będziemy się modlić w intencji tych dzieci oraz ich rodziców dzisiaj na różańcu o godz.17.15.   Nabożeństwa różańcowe z udziałem dzieci od poniedziałku do piątku o g.17.15; dorośli i młodzież mają Różaniec w dni powszednie po Mszy św. o g.18; natomiast we wtorek z racji Bierzmowania będzie jeden różaniec dla wszystkich wyjątkowo o g.17 w kościele dolnym.
  3. Młodzież klas I szkół średnich, która 17 października przyjmie sakrament bierzmowania ma próbę ze świadkami jutro o godz.19.15. Na wtorkową uroczystość o g.18 zapraszamy także innych parafian.
  4. Jutro przypada 39 rocznica wyboru Jana Pawła II, a w czwartek w liturgii wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki.
  5. Spotkanie Straży Niepokalanego Serca Maryi w sobotę o g.8.30. 
  6. Za tydzień Niedziela Misyjna. Ofiary składane na tacę przeznaczymy na pomoc misjom i misjonarzom.
  7. Przyjmujemy już na modlitwy za zmarłych. „Przypominki roczne” to modlitwa w każdą niedzielę o g.12, gdy po kolei wyczytujemy zmarłych z rodzin, a każdego 15-go dnia miesiąca o g.18 jest Msza św. za tych zmarłych. Natomiast przez cały listopad różaniec  z „przypominkami” za zmarłych codziennie o g.17.15.
  8. Już w następną niedzielę rozpoczniemy nasze Misje Parafialne. Program znajduje się w folderach, które otrzymaliśmy tydzień temu, a dzisiaj folder z programem misji mogą wziąć ci, dla których wtedy zabrakło – było 5 tys. sztuk, dziś będą dodatkowe 2 tys. Wszystkich parafian i przyjaciół św. Józefa serdecznie zachęcamy do udziału  w Misjach św. To sam PAN JEZUS zaprasza i czeka na wszystkich!