1. Dzisiaj w zakrystii i w kruchcie kościoła można zamawiać modlitwy za zmarłych: „przypominki roczne” to modlitwa w niedziele, która rozpoczyna się w południe na Anioł Pański i wtedy sukcesywnie przypominamy naszych drogich zmarłych, a 15-go dnia każdego miesiąca o godz.18 jest Msza św. w ich intencji.
  2. Przypominamy, że dzisiaj Msza św. o g.12.30 będzie odprawiona na cmentarzu na Solipsach za zmarłych zwłaszcza tam spoczywających. Po Mszy świętej procesja żałobna i możliwość poświęcenia nowych nagrobków. Nie będzie dzisiaj Mszy św. o g.16.
  3. Przypominki i różaniec za zmarłych – dzisiaj o godz.17.15.
  4. Jutro Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych czyli Dzień Zaduszny. Msze św. będą jak w dni powszednie oraz dodatkowa Msza św. o godz.9.30 za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.
  5. Przypominamy, że od dzisiejszej uroczystości aż do 8 listopada włącznie można zyskać odpust zupełny dla jednej duszy cierpiącej w czyśćcu.
  6. Przez cały listopad różaniec z „przypominkami” za zmarłych codziennie o g.17.15, z wyjątkiem dnia jutrzejszego czyli 1-go piątku.