1. Dziękujemy Bogu za piękny czas Misji świętych, dziękujemy za posługę Misjonarzy: Ojców Zbigniewa i Antoniego, dziękujemy tym parafianom, którzy skorzystali z Misji oraz tym, którzy uczestniczyli  w spotkaniu Rodziny Radia Maryja. Niech Misje święte wydają dobre owoce w naszym życiu wiary.
  2. Zgodnie z zapowiedzią nasi skauci ze Stowarzyszenia Harcerstwa Katolickiego „Zawisza” organizują dzisiaj Bal Wszystkich Świętych. Początek to Msza św. o godz.11, a po niej Korowód Świętych wokół kościoła z relikwiami i obrazami świętych, potem bal w sali Świętych Aniołów. Zapraszamy dzieci z rodzicami. Zachęcamy do przebrania się za ulubionego świętego. Biletem wstępu będą słodycze, owoce lub napoje, które przyniesiemy na wspólny posiłek.
  3. Zapraszamy do modlitwy za zmarłych. W naszym kościele „przypominki” z różańcem przez cały listopad codziennie o g.17.15.
  4. Dzisiaj, z racji 1-ej niedzieli miesiąca najpierw o godz.17 będą Nieszpory Eucharystyczne, a po nich różaniec za zmarłych. „Przypominki” można zamawiać dziś w zakrystii, a jutro w kancelarii.
  5. W sobotę 11 listopada przypada 99 rocz. odzyskania Niepodległości. Uroczystości patriotyczno - religijne rozpoczną się przy obelisku na ul.Cierlickiej o g.10.30; następnie o godz.11 Msza św. w int. Ojczyzny, a po niej koncert pieśni patriotycznych – wystąpi chór „Cantate Deo”.
  6. Spotkanie Straży Hon. Najśw. Serca Pana Jezusa w sobotę o g.8.30.
  7. Biuro Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Torunia na rocznicę powstania Radia. Wyjazd w sobotę 2 grudnia. Zapisy przed kościołem i biurze radia w poniedziałek i czwartek. Przed kościołem prasa katolicka. Zachęcamy do nabycia i lektury.
  8. Dziś przed kościołem – jak zawsze w 1 niedzielę miesiąca - zbiórka              do puszek dla osób potrzebujących naszej pomocy.
  9. Kandydaci do bierzmowania mają spotkania w najbliższym tygodniu:

       -grupa ks. Rafała w poniedziałek

       - grupa ks. Mariusza we wtorek

       - grupa ks. Pawła w środę

       - grupa ks. Marka w następny piątek. Początek spotkań o godz.19.