1. Zapraszamy na różaniec z „przypominkami” za zmarłych codziennie o godz.17.15 – dzisiaj wyjątkowo będzie on w dolnym kościele, gdyż o godz. 17 w kościele górnym będzie Msza św. z udziałem dzieci przygotowujących się do 1-ej Komunii św.
  2. Są wolne miejsca na pielgrzymkę do Torunia w sobotę 2 grudnia na 26-ą rocznicę powstania Radia Maryja. Zapisy dziś przed kościołem  i biurze radia w poniedziałek i czwartek. Przy wyjściu prasa katolicka - zachęcamy do nabycia i lektury. Zapraszamy również do naszej parafialnej biblioteki.
  3. „Rodzina Jednością” – to już 21-y Koncert, który odbędzie się dzisiaj o god.15 w Ośrodku Kultury „Arsus” przy ul. Traktorzystów W programie muzyka i pieśni polskiej tradycji historycznej; wystąpi Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego z orkiestrą  i solistami. Celem koncertu jest umacnianie rodziny. Wstęp wolny, a dodatkowe są informacje na plakacie przed kościołem.
  4. W ubiegłym roku, na zakończenie Roku Miłosierdzia z całym Kościołem w Polsce potwierdziliśmy wybór Jezusa za Króla i Pana oraz poddaliśmy się Jego Prawu, Woli i Panowaniu. Za tydzień,  w uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata odnowimy tamten Jubileuszowy Akt przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana, a uczynimy to podczas Mszy św. o godz.12.30.
  5. Ponadto, w naszym kościele Uroczystość Chrystusa Króla będzie podkreślona uroczystą Mszą świętą o godz. 16 z udziałem chórów reprezentujących parafie dekanatu ursuskiego. Po Mszy św. będzie też koncert chórów parafialnych. To wydarzenie łączy się z obchodami 75-lecia naszej parafii oraz 75-lecia chóru „Cantate Deo”. Serdecznie zapraszamy na uroczystości rocznicowe.
  6. We wtorek włączyliśmy centralne ogrzewanie. Prosimy zamykać drzwi, by chronić ciepło w kościele.
  7. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na opłacenie obiadów  w szkołach dzieciom z ubogich rodzin naszej parafii. Dobrze łączy się to z obchodzonym dzisiaj 1-ym Światowym Dniem Ubogich.