1. Msza św. z udziałem dzieci przygotowujących się do 1-ej Komunii św. dzisiaj o godz.17, dlatego nabożeństwo różańcowe o godz.17.15 będzie dzisiaj w kaplicy adoracji.
  2. Dzisiaj rozpoczynają się Kwartalne Dni Modlitw o chrześcijańskie życie rodzin. Tę intencję będziemy polecać na różańcu dziś i w dni powszednie w kaplicy adoracji podczas wspólnotowego różańca.
  3. Przed kościołem można nabyć: wigilijne świece „Caritas”, Siostry Pallotynki rozprowadzają poświęcone opłatki, bielanki z rodzicami proponują sianko na stół wigilijny.
  4. Kandydaci do bierzmowania z grupy ks. Rafała mają spotkanie jutro o godz.19.
  5. Dziękujemy tym, którzy przyjęli kapłanów w swoim domu w ramach wizyt duszpasterskich: za możliwość bliższego poznania i modlitwę, za rozmowy i dobrowolne ofiary przeznaczone na inwestycje parafialne. Kolędę wznowimy po świętach.
  6. Zapraszamy wszystkich parafian, w tym rodziny z dziećmi na Roraty, które są Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Maryi.
  7. Jesienią przeżywaliśmy Misje święte Jubileuszowe, dlatego nie będzie rekolekcji adwentowych. Okazja do spowiedzi dzisiaj i w najbliższym tygodniu, ale z uwagi na zajęcia księży jak np. opłatki w szkołach                 i innych środowiskach zapraszamy na spowiedź św. zwłaszcza                       w czwartek, piątek i sobotę od godz.17.
  8. Chorych parafian księża odwiedzą od jutra do czwartku przed południem. Chorych można zgłaszać w zakrystii lub kancelarii.
  9. Następna niedziela to ostatnia niedzielą adwentu. Będzie to zarazem WIGILIA Bożego Narodzenia. Msze św. będą tylko do południa czyli od godz.6.30 do 12.30, gdyż popołudnie będzie już czasem wieczerzy wigilijnej. Zachęcamy - aby mimo niedzieli - w Wigilię zachować piękną polską tradycję i nie spożywać pokarmów mięsnych.
  10. 1W Wigilię o północy uroczysta PASTERKA czyli 1-a Msza św. o Narodzeniu Pańskim. Pasterka zakończy nasz podwójny Jubileusz (75-lecie istnienia parafii i 25-lecie konsekracji kościoła). Dlatego tegorocznej Pasterce będzie przewodniczył Ks. Biskup. Już dziś wszystkich serdecznie zapraszamy.