1. Dzisiaj ostatnia niedzielą adwentu, a zarazem WIGILIA Bożego Narodzenia. Msze św. dzisiaj tylko do godz.12.30, gdyż popołudnie będzie czasem wieczerzy wigilijnej. Zachęcamy - aby mimo niedzieli - zachować piękną polską tradycję i nie spożywać dzisiaj pokarmów mięsnych.
  2. W dzisiejszą noc zapraszamy na wspólny różaniec o g.22.45,  następnie o g.23.20 chór „Cantate Deo” będzie śpiewał kolędy, a o północy rozpocznie się PASTERKA, którą zakończymy nasz podwójny Jubileusz. Naszej Pasterce będzie przewodniczył Ks.Biskup Piotr Jarecki. Wszystkich serdecznie zapraszamy na g.24.
  3. Przy wyjściu z kościoła Siostry Pallotynki rozprowadzają poświęcone opłatki, a bielanki proponują sianko na stół wigilijny. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej - to dobra lektura na święta i na pozostałe dni oktawy Bożego Narodzenia.
  4. Jutro, czyli w pierwszym dniu świąt - jak zawsze po Pasterce - nie będzie Mszy św. o g.6.30, a pozostałe Msze św. jak w każdą niedzielę, także o godz.16. Natomiast pojutrze, czyli w drugim dniu świąt nie będzie Mszy św. o godz.16.