1. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe dzisiaj o godz.17.15.
  2. W czwartek rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Plan spotkań i modlitw ekumenicznych organizowanych  w Warszawie jest w gablocie przy wejściu.
  3. Spotkanie Straży Niepokalanego Serca Maryi w sobotę o godz.8.30.
  4. „Christus natus est nobis” to tytuł koncertu kolęd w wykonaniu chóru „Cantate Deo” oraz chóru z parafii Matki Bożej Fatimskiej, który odbędzie się w następną niedzielę 21 stycznia o godz.17. Już dziś zapraszamy do wspólnego kolędowania.
  5. Od jutra czyli podczas ferii zimowych, a więc przez dwa tygodnie w dni powszednie nie będzie Mszy św. o godz.6.30. Pozostałe Msze św. bez zmian. Na czas ferii szkolnych uczniom, nauczycielom i rodzicom życzymy dobrego odpoczynku, zdrowia i bezpiecznych podróży.
  6. Siostry Pallotynki serdecznie zapraszają młodzież licealną i studentów do swojego domu przy ul. Wojciechowskiego 12 na tzw. Dni Otwarte dla Młodych w dniach 24 i 25 stycznia. Będzie to czas modlitwy, dzielenia się słowem Bożym i radowania w obecności Jezusa. Przy wejściu plakat z informacją w tej sprawie i numerem telefonu do Siostry Beaty.
  7.  Trwa kolęda. Dziękujemy tym, którzy przyjęli kapłanów w swoich domach w ostatnim tygodniu: za rozmowy, modlitwy i mozliwośc bliższego poznania. Plan wizyt na najbliższe dni:

- poniedziałek 15 stycznia – od godz.17 ul. Dąbka 1.

- wtorek 16 stycznia – od godz.17 ul. Dąbka 5.

- środa 17 stycznia – od godz.17 ul. Dąbka 3.

- czwartek 18 stycznia – od godz.17 ul. Kompanii Kordian 2.

                                             (klatka 1 i 2 czyli od nr 1 do 40)

- piątek 19 stycznia – od godz.17 ul. Kompanii Kordian 2.

                                              (klatka 3 i 4 czyli od nr 41 do 80)

- sobota 20 stycznia – od godz.14 ul. Kompanii Kordian – domki.

                                                 i ul. Nurzyńska 4.

- poniedziałek 22 stycznia – od godz.17 ul. Drzymały 6.