1. Msza św. z udziałem dzieci i ich rodzin przygotowujących się do 1-ej Komunii św. będzie dziś o godz.17.
  2. W związku z tym nabożeństwo o g.17.15 będzie w dolnym kościele. Będziemy się modlić za ludzi chorych, cierpiących oraz tych, którzy im ofiarnie pomagają.
  1. Spotkanie Straży Niepokalanego Serca Maryi  w sobotę o g.8.30.
  2. W  najbliższym tygodniu przypada ŚRODA POPIELCOWA czyli początek Wielkiego      Postu. Przypominamy, że w środę obowiązuje post ścisły, co oznacza   rezygnację z pokarmów mięsnych oraz ilościowe ograniczenie posiłków. W Środę Popielcową w naszym kościele   Msze św. będą o godz.6.30; 7.15; 8; 9.30; 17; 18 i 19.15.            
  3. Już dziś rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu, a  od Środy Popielcowej tzw. kwartalne Dni Modlitw o ducha pokuty. Będzie to  czas przebłagania za pijaństwo i inne grzechy oraz czas podejmowania ofiar  w intencji nawrócenia grzeszników. Zachęcamy także do podejmowania      przyrzeczeń abstynenckich.
  4. W najbliższy  piątek będą pierwsze nabożeństwa Drogi      Krzyżowej:

             - z udziałem dzieci o godz. 17.15;

   - dla dorosłych i młodzieży o godz. 18.45.

  1. Ofiary składane na tacę za tydzień będą przeznaczone na Warszawskie Seminarium Duchowne.
  2. Dziękujemy parafianom, którzy  w minionym tygodniu przyjęli kapłanów w swoich domach. Bóg zapłać za modlitwę, życzliwość oraz za dobrowolne ofiary przeznaczone na nasze inwestycje. Plan kolędy:

          - poniedziałek 12 lutego – od g.17 ul.Sosnkowskiego 13 i ul. Słupska.

- wtorek 13 lutego – od g.17 ul. Sosnkowskiego 7 i 9.

 

   Przed nami ostatni etap wizyt duszpasterskich. Ponieważ niektórzy parafianie nie mogli przyjąć księdza w wyznaczonym czasie, dlatego proponujemy kolędę w najbliższą sobotę 17 lutego od godz.14.

Kto chciałby przyjąć kapłana może to zgłosić dzisiaj w zakrystii lub w kancelarii do piątku włącznie (także telefonicznie: 22 - 662-64-02).