1. Zapraszamy na Gorzkie Żale z nauką pasyjną dziś o godz.17.
  2. Spotkanie Akcji Katolickiej w poniedziałek o g.19 w sali św. Ojca Pio.
  3. Zapraszamy na kolejną katechezę dla dorosłych, jednak nie w środę ale w poniedziałek czyli jutro po Mszy św. wieczornej.
  4. Od wtorku do czwartku będą kolejne rekolekcje - teraz dla uczniów szkoły podst. nr 381 z ul.Drzymały. Ponownie prosimy o modlitwę w intencji uczniów i ks.Grzegorza, rekolekcjonisty. Prosimy rodziców lub dziadków - by w miarę możliwości - towarzyszyli najmłodszym dzieciom w drodze do kościoła i z powrotem.
  5. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej będzie piątek 2 marca po nabożeństwie Drogi Krzyżowej czyli ok. godz.19.30. Zapraszamy przedstawicieli każdej grupy parafialnej.
  6. W sobotę 3 marca przypada 11 rocznica nominacji Ks.Kard. Kazimierza Nycza na Pasterza Archidiecezji Warszawskiej. Podczas Mszy św. o g.18 zaśpiewamy hymn „Ciebie Boga wysławiamy”.
  7. Przypominamy, że w naszej parafii spotyka się grupa AA czyli Anonimowi Alkoholicy. Spotkania są w każdą niedzielę w godz. od 18.30 do 20.30 w sali św. Królowej Jadwigi. Nałóg dotyka wielu osób żyjących w rodzinach lub samotnie. Chcemy im pomóc, dlatego zapraszamy osoby mające problem z nadużywaniem alkoholu i ich bliskich. Warto, zawłaszcza w Wielkim Poście pomóc sobie lub innym, nazwać problem po imieniu i z nim się zmierzyć.
  8. W następną niedzielę podejmujemy kolejne „Jerycho modlitewne” czyli 7-dniową adorację trwającą dzień i noc – szczegóły za tydzień.
  9. Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 381 przy ul. Drzymały 1 zaprasza na dni otwarte w budynku szkoły w czwartek 1 marca i 8 marca  w godzinach od 17 do 19.
  10. Przy wyjściu jest prasa katolicka - zachęcamy do nabywania i lektury.

11. W tym tygodniu przypadają:

       a/ 1 czwartek miesiąca – po Mszy św. wieczornej Godzina Św.

       b/ 1 piątek – spowiedź rano od g.6.30 i po południu od g.16.30.

       W piątek nie będzie Mszy św. o g.17.15 tylko nabożeństwo Drogi

       Krzyżowej z udziałem dzieci i Komunia św., natomiast o g.18 Msza

       św. koncelebrowana, po której adorację Najśw. Sakramentu do 21-ej

             poprowadzi Straż Honorowa Najśw. Serca Pana Jezusa.

       c/w 1-ą sobotę o 8 Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu Maryi,

       a po niej comiesięczne nabożeństwo i spotkanie Żywego Różańca.