1. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:

      - Gorzkie Żale z nauką pasyjną dziś o g.17

       - Droga Krzyzowa z udziałem dzici o g.17.15,

          zaś dla dorosłych i mlodzieży o godz.18.45.

2.  W środę 14 marca po Mszy św. wieczornej próba młodzieży, która z Panią Katechetką Beatą przygotowuje program o św. Józefie.

3. Od środy do piątku będą rekolekcje dla uczniów szkoły podst. nr 382  z ul. Konińskiej, które również poprowadzi ks. Dawid.

4. Z kolei w następną niedzielę 18 marca rozpoczną się rekolekcje dla ogółu parafian. Poprowadzi je O. Dariusz Laskowski, paulin z ul.Długiej. Prosimy o modlitwę w intencji obu Rekolekcjonistów oraz o prawdziwe nawrócenie, dobrą spowiedź i trwałe owoce rekolekcji.

5. Spotkanie Straży Hon. Niepokalanego Serca Maryi w sobotę o godz.8.30.

6.  Podejmujemy dzisiaj kolejne „Jerycho modlitewne” czyli 7-dniową adorację trwającą dzień i noc - początek dziś po Mszy św. o g.18, zakończenie za tydzień; codziennie o g.21 Apel Jasnogórski prowadzony przez kapłana. Będziemy szczególnie modlić się w intencjach parafii przed zbliżającymi się Rekolekcjami oraz Odpustem ku czci św. Józefa Oblubieńca NMP, a także w intencjach naszej Ojczyzny w związku ze 100-leciem Odzyskania Niepodległości. Będzie to początek nowenny miesięcy, która zakończy się w listopadzie. Zachęcamy poszczególne osoby i grupy parafialne do modlitwy przed Najśw. Sakramentem także w nocy. Pomocą jest grafik umieszczony przy wejściu do kaplicy adoracji

7. ODPUST parafialny będziemy obchodzili w drugim dniu rekolekcji czyli w poniedziałek 19-go marca. SUMIE odpustowej będzie przewodniczył Biskup Wojciech Osial z Łowicza, a w koncelebrze będą księża proboszczowie dekanatu ursuskiego. Intencje zbiorowe zarówno na Msze święte o g.12, jak i o g.18 można składać do puszki pod obrazem św. Józefa i w kancelarii. Teraz trwa nowenna przed odpustem parafialnym. Nowennę łączymy z Mszą św. o godz.8 i 18.

8. Spotkanie pielgrzymów udających się do Fatimy i Santiago de Compostella odbędzie się w czwartek po Mszy św. wieczornej.

9. Kandydaci do bierzmowania ze wszystkich grup mają wspólne spotkanie w piątek 16 marca po nabożeństwie Drogi Krzyżowej czyli ok. godz.19.15.

10. Dzisiaj w parafii przy ul. Wojciechowskiego wizytacja biskupia,  a o godz.18 nastąpi uroczysta konsekracja tamtejszego kościoła.

11. Zachęcamy do korzystania z biblioteki parafialnej, a przy wyjściu do zakupienia prasy katolickiej.