1. Zapraszamy na Gorzkie Żale dziś o godz.17.
  2. Za tydzień – Niedziela Palmowa. Palmy będziemy święcić na początku każdej Mszy św. Palmy można będzie też nabyć przed kościołem, gdyż przygotowują je rodzice i dzieci z naszej scholi „Józefowe Promyczki”, a dochód przeznaczą na wyjazd wspólnoty.
  3. Bielanki i dziewczynki pragnące sypać kwiaty i nieść poduszki w czasie procesji rezurekcyjnej - spotkanie w Niedzielę Palmową po Mszy św. o godz.11 na tyłach kościoła.
  4. Ofiary składane na tacę w Niedzielę Palmową będą tradycyjnie przeznaczone na kwiaty oraz dekorację Ciemnicy i Grobu Pańskiego.
  5. Zapraszamy na Koncert Pieśni pasyjnych w wykonaniu chóru „Cantate Deo” w Niedzielę Palmową po Mszy św. o g.12.30.
  6. Chorych parafian przed świętami księża odwiedzą w poniedziałek lub we wtorek czyli 26 lub 27 marca. Osoby chore można zgłaszać w kancelarii parafialnej.
  7. Rozpoczęte dziś REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE trwać będą do środy włącznie. Dziś kazania rekolekcyjne na każdej Mszy św.,   natomiast jutro mamy uroczystość odpustową ku czci św. Józefa i SUMIE odpustowej o g.12 będzie przewodniczył Bp Wojciech Osial z Łowicza, a w koncelebrze będą księża z dekanatu ursuskiego. Intencje zbiorowe zarówno na Msze święte o g.12, jak i o g.18 można składać do puszki pod obrazem św. Józefa i w zakrystii.  Jutro zatem Msze św. rano o g.6.30, 7.15 i 8.

Uroczysta odpustowa o g.12 i 18, zaś w kolejne dni rekolekcyjne czyli we wtorek i w środę:

- dorośli mają rekolekcje o godz.9.30 lub 18-ej,

a dla osób późno wracających z pracy lub uczelni o godz.19.15.

     Spowiedź św. będzie we wtorek i środę od g.9 i od 16-ej. Gorąco zapraszamy na rekolekcje. Zaplanujmy tak najbliższedni, by nie ograniczać rekolekcji tylko doniedzieli.

8. W piatek 23 marca nabożeństwo Drogi Krzyżowej na ulicach parafii - jak zawsze po rekolekcjach. Nie bedzie więc osobnego nabożenstwa z udziałem dzieic, a wspolna Droga Krzyzowa rozpocznie się o godz.18.45. Przynosimy świece, lampiony i krzyżyki misyjne. Zapraszamy serdecznie do udziału w dorocznym nabożenstwie na ulicach, pośród anszych domów, tam, gdzie krzyzują sie drogi naszego życia.