1. Ponieważ dzień 25 marca to była Niedziela Palmowa, dlatego liturgiczną Uroczystość Zwiastowania Pańskiego,  dlatego liturgiczna Uroczystość Zwiastowania Pańskiego obchodzimy jutro. Msze św. o g.6.30; 7; 7.30; 8 i 18. To także Dzien Świętości Życia. Warto też na nowo podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Uczynimy to jutro podczas Mszy św. o godz.18.
  2. Zapraszamy wiernych, a zwłaszcza rodziny z dziećmi do udziału  w Marszu Świętości Życia, który przejdzie ulicami Warszawy w niedzielę 15 kwietnia pod hasłem „Jestem za życiem”, by przypomnieć naszą troskę o życie człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci. Marsz poprzedzi Msza święta w Katedrze o g.11, po której będzie indywidualne błogosławieństwo rodzin z dziećmi  i kobiet w stanie błogosławionym. O g.12 przy Kolumnie Zygmunta początek akcji „Pielucha dla Malucha”, podczas której będą zbierane pampersy, mleko i środki higieny dla niemowląt z Domu Samotnej Matki w Chyliczkach, który prowadzi Diecezja Warszawska. Jeszcze raz zapraszamy na „Marsz Świętości Życia”.
  3. Nabożeństwo Eucharystyczne z Koronką do Bożego Miłosierdzia będzie dzisiaj o godz.17.15 w dolnym kościele, gdyż w tym czasie kościele górnym będzie Msza św. ślubna.
  4. We wtorek 10 kwietnia przypada 8 rocznica katastrofy pod Smoleńskiem. Msza św. z prośbą o radość wieczną dla wszystkich, którzy tam zginęli będzie w naszym kościele o godz.18.
  5. W środę 11 kwietnia rozpoczyna się nowy Kurs Przedmałżeński. Narzeczeni spotkają w środę o godz.19 w sali Świętych Aniołów.
  6. Duszpasterstwo Niemających Czasu „Terra Fertislis” zaprasza na spotkanie formacyjne w czwartek o godz.20 w sali św. Jadwigi.
  7. Msza św. z udziałem dzieci i ich rodzin przygotowujących się do 1-ej Komunii św. będzie za tydzień o godz.17.
  8. Uczniowie i nauczyciele ze szkoły podst. nr 382 przy ul. Konińskiej zapraszają na spektakl charytatywny pt.: „Mały Książę” który pokażą we wtorek 17 kwietnia o g.18 w Ośrodku Kultury „Arsus”. Wstęp wolny. Szczegóły na plakacie przed kościołem.
  9. Spotkanie osób udających się na pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostella w środę 18 kwietnia o godz.17 w sali św. Jadwigi.
  10. W roku 100-lecia Odzyskania Niepodległości włączamy się w Nowennę Jubileuszową i zapraszamy adorację w intencjach Ojczyzny do dolnego kościoła w środę 11 kwietnia do godz.21.
  11. Zapraszamy młodzież do udziału w Spotkaniu Młodych na Lednicy  w sobotę 2 czerwca br. Więcej informacji na temat wyjazdu u Siostry Beaty i na plakacie przed kościołem.