1. Zgodnie z zapowiedzią dzisiaj w naszej parafii doroczny DZIEŃ CHORYCH: o godz.15.15 będzie modlitwa i okazja do spowiedzi, zaś o g.16 Msza św. za osoby chore i starsze z namaszczeniem olejem chorych oraz nabożeństwo eucharystyczne z błogosławieństwem lourdzkim. Prosimy o pomoc w dowiezieniu lub doprowadzeniu chorych z rodziny lub sąsiedztwa do kościoła na godz.15.15 i zapraszamy do wspólnej modlitwy z nimi.
  2. Dzisiaj rozpoczynamy dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Nabożeństwo różańcowe w tej intencji będzie dziś w kaplicy adoracji o godz.17.15.
  3. Jutro uroczystość Św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Msze św. będą o godz.6.30; 7.15; 8 i 18, natomiast w środę przypada Święto Św. Marka, ewangelisty.
  4. W piątek 27 kwietnia Wspólnota Oazowa organizuje modlitwę za maturzystów. Chcemy spotkać się na wspólnym rozważaniu słowa Bożego, śpiewie i modlitwie o wszelkie Łaski Boże potrzebne na czas egzaminów maturalnych. Zapraszamy w piątek na godz.19 do dolnego kościoła.
  5. Biuro Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Lichenia - wyjazd w sobotę 19 maja. Zapisy przed kościołem i w biurze radia w poniedziałki i czwartki.
  6.  Dzisiaj - zgodnie  zapowiedzią - do naszego kościoła zostana uroczyście wprowadzone relikwie św. Teresy od Dzieciątka Jezus oraz Jej Świętych Rodziców: Zelii i Ludwika Martin. Glówna uroczystość o godz.12.30.