1. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz.17.15 – modlić się będziemy o powołania do służby Bożej.
  2. We wtorek 1 maja wspomnienie św. Józefa, rzemieślnika – Msze św. według porządku powszedniego. We wtorek rozpoczniemy też piękne nabożeństwa majowe ze śpiewem Litanii Loretańskiej. W dni powszednie nabożeństwo majowe będzie po Mszy św. o godz.18, zaś 3 maja i w niedziele o godz.17.15. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Maryi w dni powszednie o godz.6, a w niedziele o godz.7.30.
  3. W czwartek 3 maja przypada Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski i rocznica Konstytucji.Początek uroczystości religijno-patriotycznych o g.10.30 przy obelisku na ul. Cierlickiej, z kolei o godz.11 Msza św.  w intencjach Ojczyzny, a po niej koncert patriotyczny zatytułowany „Witaj Maj, Trzeci Maj”. Pamiętajmy też, by na 3-ciego Maja wywiesić biało - czerwone flagi. W czwartek nie będzie Mszy św. o godz.16, zaś pozostałe Msze św. według porządku niedzielnego.
  4. W 1-y piątek i 1-ą sobotę księża odwiedzą chorych parafian w domach.
  5. Na mocy dyspensy udzielonej przez Ks. Kardynała w najbliższy piątek 4 maja wolno będzie spożywać pokarmy mięsne.
  6. Spotkanie ministrantów i ich rodziców w sprawie wakacyjnego wyjazdu będzie w następny poniedziałek 7 maja po Mszy św. wieczornej.
  7. Biuro Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Lichenia - wyjazd w sobotę 19 maja. Zapisy przed kościołem i w biurze radia w poniedziałki i czwartki.
  8.  W tym tygodniu przypadają:

     a/ 1-y piątek - spowiedź od g.6.30 i od 17, a po Mszy św. o g.18 – adoracja Najśw. Sakramentu, którą prowadzi Straż Niepokalanego Serca NMP Maryi.

     b/ w 1-ą sobotę o g.8 Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu Maryi i kolejne nabożeństwo z adoracją, a po nim spotkanie formacyjno - modlitewne Żywego Różańca.