1. Zapraszamy na nabożeństwo majowe dzisiaj o godz.17.15, natomiast w dni powszednie nabożeństwa są po Mszy św. wieczornej.
  2. Spotkanie Akcji Katolickiej w poniedziałek o g.19 w sali św. Ojca Pio.
  3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy ks. Rafała także w poniedziałek po nabożeństwie majowym w sali św. Jadwigi.
  4. W roku 100-lecia Odzyskania Niepodległości podjęliśmy Nowennę Jubileuszową i zapraszamy na całodobową adorację Najśw. Sakramentu - początek w najbliższy wtorek o g.19.30, z kolei o 21 Apel Jasnogórski, a o g.22 Msza św. w int. naszej Ojczyzny. Serdecznie zapraszamy. Tym razem szczególnie będziemy przyzywać wstawiennictwa Patrona Polski św. Andrzeja Boboli, którego uroczystość przypada w środę. Główne uroczystości ku Jego czci będą w sanktuarium przy ul. Rakowieckiej. Szczegóły są na plakacie przy wejściu.
  5. Spotkanie Straży Hon. Niepokalanego Serca Maryi w sobotę o g.8.30.
  6. Trwa nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, zaś w Wigilię Uroczystości czyli w sobotę 19 maja będzie także czuwanie modlitewne w dolnym kościele: początek o godz.20, dalej adoracja, modlitwy i Msza św. o godz.23. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w Wigilię Zielonych Świąt.
  7. W następną niedzielę 20 maja w naszej parafii przeżyjemy uroczystości I Komunii świętej: pierwsza grupa o g.9, druga o g.11. Z tej racji za tydzień Msze św. od godz.6.30 i kolejne będą w dolnym kościele, a od godz.16 w kościele górnym. Prosimy o modlite w intencjach dzieci i rodzin przeżywających I Komunię św.