1. Dziś w naszej parafii Uroczystość 1-ej Komunii św. podczas Mszy św. o godz.9 i 11. Dlatego kościół górny jest przygotowany na te uroczystości. Msze św. o g.16 i 18 oraz nabożeństwo majowe o g.17.15 będą już w kościele górnym. Modlitwy za zmarłych także w dolnym kościele o godz.12.
  2. Dzisiejsza uroczystość rozpoczyna Biały Tydzień. Dzieci z rodzinami przychodzą od poniedziałku do piątku włącznie na Mszę św. o g.17.15. Pozostałych parafian zapraszamy na Mszę św. wieczorną od jutra do piątku na godz.18.15; po niej będzie nabożeństwo majowe.
  3. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt, czyli święto Maryi Matki Kościoła. Msze św. według porządku powszedniego.
  4. W czwartek przypada Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego  i Wiecznego Kapłana.
  5. Zbliża się uroczystość Bożego Ciała. Do przygotowania ołtarzy zapraszamy nie tylko przedstawicieli grup parafialnych, ale także innych parafian. Spotkanie w sprawie Bożego Ciała będzie w piątek 25 maja po nabożeństwie majowym przy zakrystii.
  6. W następną niedzielę 27 maja kolejna grupa dzieci przyjmie 1-ą Komunię św. Z tej racji Msze św. od godz.6.30 i kolejne też będą w dolnym kościele, a po południu w kościele górnym.
  7. Straż Honorowa Najświętszego Serca Pana Jezusa organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę w sobotę 16 czerwca; zapisy przed kościołem. Zachęcamy także do nabycia i lektury prasy katolickiej.
  8. W sobotę 26 maja przypada piękny Dzień Matki. My będziemy się modlić za wszystkie Mamy już w piątek podczas Mszy św. o g.17.15.
  9. Dyrekcja Szkoły Podst. nr 381 z ul. Drzymały zaprasza kandydatów do oddziałów sportowych w poniedziałek 28 maja na g.12; szczegóły są na plakacie przed kościołem.