1. Dzisiaj w naszej parafii uroczystość 1-ej Komunii św., dlatego Msze św. od g.6.30 do 12.30 włącznie są w dolnym kościele, a o g.16 i 18 w kościele górnym. Modlitwy za zmarłych w dolnym kościele o g.12.
  2. Przed nami tzw. Biały Tydzień. Dzieci z rodzinami przychodzą od poniedziałku do środy na Mszę św. o g.17.15 i w Boże Ciało na g.10. Msza św. wieczorna od jutra do środy włącznie będzie o g.18.15, a po niej nabożeństwo majowe. Dziś nabożeństwo majowe o godz.17.15.
  3. Jutro przypada 37 rocznica śmierci Stefana Kard. Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia. Będziemy się modlić o Jego beatyfikację.
  4. W najbliższy czwartek 31 maja Uroczystość Bożego Ciała. Rano Msze św. będą o godz.6.30 i 8, zaś uroczysta Msza św. z procesją do czterech ołtarzy rozpocznie się o godz.10. Po zakończeniu procesji czyli ok. godz.12.30 będzie kolejna Msza św. dla tych, którzy przyjdą tylko na procesję. W czwartek po południu będzie tylko Msza św. o 18. Prosimy wszystkich parafian mieszkających czy to przy trasie procesji, czy też poza nią, by udekorowali swoje okna i balkony obrazami, flagami i emblematami religijnymi. Obecność na Mszy św. i procesji oraz udekorowane domy to okazja do wyznania wiary. Chrystus mówi: „Do tego, kto się przyzna do mnie przed ludźmi, przyznam się i ja przed moim Ojcem, który jest w niebie”.
  5. Prosimy rodziców dzieci komunijnych i rocznicowych, by dzieci przyszły na procesję w uroczystych strojach. Wszystkich parafian zachęcamy do licznego i modlitewnego przeżycia Bożego Ciała.
  6. Dyrekcja Szkoły Podst. nr 381 z ul. Drzymały ponownie zaprasza kandydatów do oddziałów sportowych jutro 28 maja na godz.12. Informacje są także na plakacie przed kościołem.
  7. Spotkanie osób udających się do Fatimy i Santiago de Compostella będzie w następny poniedziałek 4 czerwca o g.17.30 w sali św. Jadwigi.
  8. Za tydzień przed kościołem przedstawiciele Akcji Katolickiej i innych grup parafialnych będą zbierać ofiary do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie.
  9.  W tym tygodniu przypada:

       a/ 1 piątek – spowiedź rano od g.6.30 i po południu od g.17.

             Nie będzie Mszy św. o 17.15, a po Mszy św. o 18 adoracja Najśw.

             Sakramentu, którą prowadzi Straż Najśw. Serca Pana Jezusa.

       b/ 1 sobota - o g.8 Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu Maryi,

             a po niej comiesięczne nabożeństwo adoracyjne i spotkanie

             formacyjno - modlitewne Żywego Różańca.