1. Dzisiaj, w UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO CIAŁA uroczysta Msza św. rozpocznie się o godz.10 – po niej wyruszy procesja do czterech ołtarzy. Po procesji czyli około godz.12.30 będzie kolejna Msza św. Nasza modlitewna postawa oraz udział we Mszy św. i procesji, a także dekoracje naszych domów - to publiczne wyznanie wiary. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj nie będzie Mszy św. o g.16, ani nabożeństwa popołudniowego – będzie tylko Msza św. o godz.18.
  2. Jutro i przez kolejne dni oktawy po Mszy św. o godz.18 będzie nabożeństwo eucharystyczne z procesją wokół kościoła. Wszystkich parafian, a także asystę kościelną, bielanki, ministrantów i wszystkie wspólnoty zapraszamy do wielbienia Jezusa Eucharystycznego przez całą oktawę.
  3. Jutro przypada 1 piątek – spowiedź rano od 6.30 i po południu od 17. Nie będzie jutro Mszy św. o 17.15, zaś po Mszy św. o g. 18 i procesji adoracja Najśw. Sakramentu w dolnym kościele, którą poprowadzi Straż Honorowa Najświętszego Serca Pana Jezusa.

4. W 1-ą sobotę o g.8 Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu Maryi, a po niej ostatnie nabożeństwo z cyklu pięciu sobót i spotkanie formacyjno - modlitewne Żywego Różańca.

5. W piatek 1 czerwca - na mocy dyspensy Ks. Kardynała - wolno będzie spozywac pokarmy mięsne na terenie archidiecezji warszawskiej.