ŚWIĘTO DZIĘKCZYNIENIA BOŻEJ OPATRZNOŚCI

  1. Jeszcze raz dziękujemy Bogu za piękną uroczystość Bożego Ciała, a wszystkim parafianom za świadectwo wiary ukazane udziałem w procesji. Dziękujemy tym, którzy przygotowali ołtarze, chórowi, pracownikom parafii, bielankom, ministrantom, asyście kościelnej i każdej grupie parafialnej. Naszą wdzięczność wyraziliśmy we Mszy św., która była sprawowana w ostatni piątek w intencjach osób, które budowały ołtarze i ułożyły piękny dywan z żywych kwiatów w naszym kościele. Bóg zapłać!
  2. W trwającej oktawie Bożego Ciała codziennie mamy nabożeństwo eucharystyczne z procesją wokół kościoła. Wszystkich parafian, w tym asystę, bielanki, ministrantów i każdą wspólnotę zapraszamy do codziennego wielbienia Jezusa Eucharystycznego – dzisiaj o g. 17.15, a dni powszednie po Mszy św. o godz.18.
  3. Uroczyste zakończenie oktawy Bożego Ciała w najbliższy czwartek. Zapraszamy na Mszę św. o g.18, po której będzie ostatnia procesji poświęcenie tradycyjnych wianków.
  4. W piątek 8 czerwca przypada Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa. Msze św. będą o g.6.30; 7.15; 8 i 18. Z racji uroczystości wolno będzie w najbliższy piątek spożywać pokarmy mięsne.
  5. Przypominamy, że spotkanie osób udających się do Fatimy i Santiago de Compostella będzie jutro 4 czerwca o g.17.30 w sali św. Jadwigi.
  6. Straż Honorowa Najśw. Serca Pana Jezusa ponownie zaprasza na pielgrzymkę na Jasną Górę w sobotę 16 czerwca. Zapisy przed kościołem. Zachęcamy także do nabycia prasy katolickiej.
  7. Zgodnie z zapowiedzią - dzisiaj przed kościołem przedstawiciele Akcji Katolickiej i innych grup parafialnych zbierają ofiary do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie.