1. Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa dzisiaj o godz.17.15, a w dni powszednie po Mszy św. o godz.18.                
 2. Spotkanie z rodzicami ministrantów przed wyjazdem na kolonie jutro, w poniedziałek po nabożeństwie czerwcowym w sali św. Aniołów.
 3. Spotkanie Akcji Katolickiej także jutro o g.19 w sali św. Ojca Pio.
 4. W najbliższą środę 13 czerwca wyruszamy z pielgrzymką parafialną do Fatimy i Santiago de Compostella. Będziemy się modlić za całą naszą wspólnotę parafialną i o modlitwę także wszystkich prosimy.
 5. W piątek, jak zawsze 15-go dnia miesiąca o godz.18 Msza św. za zmarłych polecanych w rocznych przypominkach.
 6. Kolejny Wieczór Uwielbienia będzie również piątek w kaplicy adoracji. Będzie to jednocześnie kolejny akcent nowenny Jubileuszowej w roku  100-lecia Odzyskania Niepodległości. Szczególnie będziemy się modlić przez wstawiennictwo bł. Anieli Salawy. Serdecznie zapraszamy w imieniu grupy Odnowa w Duchu Świętym.
 7. Spotkanie Straży Hon. Niepokalanego Serca Maryi w sobotę o g.8.30.
 8. Za tydzień ostatnia niedziela przed wakacjami i zgodnie z naszym zwyczajem odbędzie się poświęcenie pojazdów. PChcemy jechać na urlopy z Bożym błogosławieństwem.
 9. Informujemy wszystkich, a zwłaszcza rodziców, że w roku 2019 uroczystość 1-ej Komunii św. w naszej parafii będzie w niedzielę 12 maja, a uroczystość rocznicy 1-ej Komunii św. w niedzielę 19 maja.
 10. Dziś, po raz ostatni przed wakacjami jest Msza św. o g.11 w dolnym kościele, a za tydzień także ostatnia Msza św. o g.16 – wrócimy do nich we wrześniu.
 11. Straż Honorowa Najśw. Serca Pana Jezusa jeszcze raz zaprasza na pielgrzymkę na Jasną Górę w sobotę 16 czerwca. Zapisy przed kościołem. Zachęcamy także do nabycia i lektury prasy katolickiej.
 12. Informujemy, że w najbliższym tygodniu rozpocznie się zaplanowany wcześniej remont organów. Na ten okres (ok. 4 miesięcy) z dolnego kościoła dzisiaj wieczorem zostanie przeniesiony inny instrument, którym są organy elektroniczne. Ufamy, że to wystarczy, żeby remont organów przebiegał bez pośpiechu i został przeprowadzony w sposób profesjonalny.
 13. Niebawem zostanie także zabrana do pracowni konserwatorskiej figura Matki Bożej stojąca przed kościołem (po 68 latach wymaga ona kapitalnej renowacji – trzeba zdjąć kilka warstw farby i przywrócić pierwotny wygląd figury.
 14. Za tydzień przed kościołem będzie zbiórka do puszek na dopłacenie do obiadów w szkołach dzieciom z biedniejszych rodzin, a także na dofinansowanie wyjazdu chorych parafian na wczaso - rekolekcje w Brańszczyku.
 15. W ub. tygodniu odbył się pogrzeb śp. Jadwigi Barłowskiej, mamy naszej katechetki Siostry Ewa. Msza św. w int. zmarłej jutro o godz.18. Śp. Jadwigę i wszystkich zmarłych polecajmy Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…